Amazfit Pop Pro oficiálně: levné hodinky s GPS a spoustou funkcí

amazfit pop pro

Před nějakou dobou jsme vás informovali o tom, že Amazfit chystá dvojici nových chytrých hodinek. Dnes se tak oficiálně stalo a společnost představila dva nové modely – Amazfit Pop Pro a Amazfit GTS 2 Mini. Hodinky jsou svým příbuzným modelům velice podobné a v podstatě se liší mnohdy jen jednou funkcí navíc. Takhle to je třeba v případě Amazfit Pop Pro.

Amazfit Pop Pro oficiálně

Stejně jako v případě Amazfit Pop i tento model disponuje 1,43″ LCD panelem. Nechybí ani Bluetooth 5, více než 60 sportovních režimů nebo 225 mAh baterie, která slibuje 9 denní výdrž na jedno nabití. Samozřejmostí jsou pak funkce jako monitorování spánku, srdečního tepu a také okysličení krve. Hodinky budou ale podporovat i různá dechová cvičení či hodnocení vašeho zdraví.

To, kde Pro verze vyniká je fakt, že disponuje samostatnou GPS. Běžná verze ji totiž neměla a tak nebylo možné sledovat běh či různé cyklistické tréninky, pokud jste u sebe neměli telefon. To se nyní mění. Cena přitom zůstává stále nízká. Za hodinky v Číně zaplatíme 399 CNY, tedy asi 1 300 korun. Za GPS si tedy připlatíme nějakých 150 korun navíc, což je dle našeho názoru zanedbatelná částka. Prodej začíná 10. prosince, ovšem o globální dostupnosti zatím nepadla řeč.

Co na nové hodinky říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)