Amazfit GTR 4 a GTS 4 přichází s vylepšenou GPS i hromadou sportovních režimů. Kolik za ně zaplatíme v Česku?

amazfit gtr 4 gts 4

Na letošním veletrhu IFA 2022 v Berlíně byla právě představena nová řada hodinek Amazfit. Konkrétně jde o modely Amazfit GTR 4, Amazfit GTS 4 a Amazfitr GTS 4 Mini. Všechny modely se mohou pochlubit hromadou sportovních režimů a parádními displeji.

Amazfit GTR 4 i GTS 4 se chlubí více než 150 sportovními režimy, přičemž 8 z nich dokáží hodinky automaticky rozpoznat. Novinkou je také režim golf a nechybí ani podpora aplikací Strava či Adidas Running, na které se ale stále pracuje a tak nemusí být v době psaní tohoto článku dostupná.

Zapomenout nesmíme ani na zdravotní funkce, které měří snímač BioTracker 4.0 PPG. Ten dokáže oproti předchozí generaci vyčíst asi o 30 % více dat. To však ukáže až praxe. Můžeme tedy počítat se sledováním srdečního tepu, hladiny kyslíku v krvi, stresu, dýchání či spánku, který budou hodinky navíc analyzovat. Za zmínku stojí také podpora asistentky Alexa.

Co se týče displejů, Amazfit GTR 4 disponují 1,43palcovým AMOLED panelem s HD rozlišením, hranaté GTS 4 pak mají 1,75palcový AMOLED displej. U obou verzí můžeme počítat s hromadou ciferníků nebo funkcí Always-On.

Amazfit GTR 4 & Amazfit GTS 4 | Global Launch Announcement 2022

Amazfit GTR 4 & Amazfit GTS 4 | Global Launch Announcement 2022

Firma promluvila také o nové GPS anténě, která sbírá signál z pěti satelitů, přičemž brzy bude dostupný ještě jeden. Výdrž deklaruje Amazfit na 14 dní u modelu GTR 4 a týden u GTS 4. Oba dva modely budou v Česku k dostání ve druhé polovině září a to za cenu 5 590 Kč.

Jaký máte názor na hodinky Amazfit?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)