Amazfit GTR 4 a GTS 4 se blíží. Tady jsou první snímky

amazfit gtr 4 gts 4

Není to tak dávno, co společnost Amazfit vydala hodinky GTS 4 Mini a nyní se objevují také rendery standardních verzí GTS 4 a GTR 4. Kromě toho unikla také hromada informací o obou modelech, tak si je teď pojďme projít.

Amazfit GTR 4 a GTS 4 rendery

Hodinky Amazfit GTR 4 budou tvořeny z hliníku a k dostání budou v černé a stříbrné variantě. Můžeme vidět také otočnou korunku a jedno fyzické tlačítko na boku, dominantou má být pak 1,43palcový AMOLED panel s rozlišením 466 x 466 pixelů. Samozřejmě budou k dostání jak s koženými, tak i se silikonovými řemínky. Hranatá verze GTR má dostat větší 1,75palcový AMOLED panel a rovněž můžeme počítat s otočnou korunkou, avšak zde nenalezneme fyzické tlačítko.

amazfit gts 4 gtr 4

Do svých nových hodinek chystá Amazfit více než 200 ciferníků a to včetně nových režimů pro Always-On. Sportovci ocení více než 150 sportovních režimů, přičemž některé z nich hodinky rozpoznají automaticky. Samozřejmě můžeme počítat také s měřením srdečního tepu, SpO2 či úrovní stresu.

Měli jste někdy hodinky Amazfit?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)