Amazfit Falcon jsou prémiové outdoorové hodinky s dlouhou výdrží

Amazfit Falcon

Amazfit Falcon představují dosud nejprémiovější chytré hodinky značky. Vedle špičkového zpracování využívajícího kvalitní materiály však nabídnou také zajímavou hardwarovou výbavu a především dlouhou výdrž baterie. Bude to ale stačit na to, aby se prosadili v konkurencí nabitém prostředí?

Odolné titanové pouzdro a safírové sklo

Základem všeho je kvalitní konstrukce pouzdra z titanu a safírového skla. Ta prošla náročným testováním a získala certifikaci MIL-STD 810G v 15 různých kategoriích. Funkčnost hodinek byla například testována v teplotách +70 a -40 °C, v solné mlze, ve vlhkém prostředí. Nevyhnuly se však ani testování odolnosti vůči nárazům či třeba mrznoucímu dešti. Skvělá je rovněž voděodolnost do 20 ATM, díky čemuž jsou hodinky vhodné i pro přístrojové potápění. Hodinky váží 64 gramů a využívají 22mm pásky, v základu pak dostanete silikonový pásek.

Amazfit Falcon

Co se další výbavy týče, Amazfit Falcon disponují kruhovým 1,28″ AMOLED displejem o rozlišení 416 x 416 px. Hodinky také podporují geolokaci přes všechny běžně dostupné satelitní systémy a dvoupásmovou GPS (L1 a L5) což by mělo zaručit přesné a spolehlivé sledování pozice i v zastavěných oblastech. Lze také importovat předpřipravené trasy a nechat se navigovat přímo hodinkami. Nechybí ani povinný snímač srdečního tepu a okysličení krve. Podporováno je monitorování více než 150 sportovních aktivit, přičemž 8 z nich dokáží hodinky rozpoznat automaticky.

Amazfit Falcon

Sportovci si přijdou na své

Během sportování pak jistě oceníte možnost neustálého zobrazení důležitých údajů na displeji a pokud to se sportem myslíte vážněji zalíbí se vám Amazfit Falcon také možností propojení s hrudními pásy či chytrými cyklo počítači. K těm se pochopitelně lze připojit prostřednictvím Bluetooth, konkrétně ve verzi 5.0 BLE a přítomna je také 2,4GHz Wi-Fi. Nashromážděná data pak lze sdílet také s dalšími fitness aplikacemi jako Google Fit, Apple Health, Relive, Strava, a Adidas Running. Hodinky samotné pak běží na vlastním systému Zepp OS.

Amazfit Falcon

Uvnitř chytrých hodinek Amazfit Falcon se ukrývá baterie s kapacitou 500 mAh, která by hodinkám měla zajistit dvoutýdenní výdrž při “běžném” použití. Hodinky se již začínají prodávat na vybraných trzích napříč Evropou a to za 500 € neboli v přepočtu přibližně 12 300 Kč.

Co na chytré hodinky Amazfit Falcon říkáte?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)