Alcatel Movetime Track & Talk: chytré hodinky, které ocení hlavně rodiče

alcatel_movetime-titul

Přemýšlíte nad dárkem pro svou ratolest navštěvující školku či první stupeň základní školy? Pak by vás mohly zaujmout hodinky Alcatel MoveTime Track & Talk. Ty by mohly nejen potěšit vaše malé dítě, ale především vám ulehčit ve starostech o jeho bezpečí.

GPS lokátor a telefon na zápěstí

Stěžejní funkcí hodinek Alcatel Movetime Track & Talk je GPS lokátor. Díky aplikaci pro telefony s Androidem a iOS se tak prakticky ihned dozvíte, kde se váš potomek aktuálně nachází. Zároveň také můžete na mapě nastavit takzvané bezpečné zóny. Pokud dítě daný prostor opustí, dostanete upozornění na váš mobilní telefon. Pomocí hodinek pak můžete s dítětem i komunikovat, a to prostřednictvím hlasových zpráv či klasických hovorů. To je možné díky slotu na nano SIM kartu.

Alcatel Move Time Kids Watch Care Time

Alcatel Move Time Kids Watch Care Time

Pokud naopak bude chtít někomu zavolat dítě, může pomocí hodinek vytočit až 10 předvolených čísel či poslat hlasovou zprávu a v případě nouze i vyslat SOS signál. Nechybí ani funkce krokoměru se základními statistikami o pohybu. Snadné ovládání zajišťuje čtveřice tlačítek po bocích hodinek Alcatel Movetime Track & Talk a veškeré informace se na hodinkách zobrazují prostřednictvím 0,95″ OLED displeje s rozlišením 96 x 64 pixelů. Odolnost proti prachu a stříkající vodě by měla zaručit certifikace IP65. Zabudovaná baterie nabídne kapacitu 380 mAh, výdrž na jedno nabití však výrobce neudává.

alcatel_movetime_track-and-talk_1

Hodinky Alcatel Movetime Track & Talk už na našem trhu můžete zakoupit, a to za cenu 2 799 Kč včetně DPH.

Uvažovali byste o koupi hodinek Alcatel Movetime Track & Talk nebo jiného GPS lokátoru pro vaše dítě?

Zdroj: TZ.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)