Aktualizace WhatsApp opravuje oznámení na Androidu 7.0 a 7.1

podvodne kupony

Uživatelé aplikace WhatsApp s Androidem Nougat, který má podle posledních dat 0,7% zastoupení, mají důvod k malé radosti. Až dosud fungovala oznámení na Androidu 7.0 a 7.1 pouze k prohlížení nejnovějších zpráv a v podstatě v této oblasti ignorovala pokyny společnosti Google. Aktualizace WhatsApp dává vše do pořádku a přináší podporu nových funkcí.

Ve verzi 2.17.13, která je nyní ve fázi beta testů, vývojáři zapracovali na implementaci notifikací pod systémy verze 7.0 a 7.1 Nougat. V oznámeních tak nyní najdete místo jediné poslední všechny nepřečtené zprávy z konverzací (osobních nebo skupinových). Kromě toho přibyla podpora populárních rychlých odpovědí, přičemž okno s napsaným textem nezmizí, když od daného kontaktu přijde další zpráva. V případě přijetí více zpráv z několika konverzací budou tyto svázány v jednom oznámení, uživatel je může rozčlenit a odpovídat na každou samostatně, aniž by musel opustit oznamovací oblast a spouštět aplikaci. Majitele chytrých hodinek pak určitě potěší oprava oznámení na zařízeních s operačním systémem Android Wear. Ta by měla být čitelnější a bude na ně jednodušší odpovědět.

Jak zkusit, co přináší poslední aktualizace WhatsApp?

Pokud chcete na vlastní oči vyzkoušet, co přináší poslední aktualizace WhatsApp, máte k dispozici dvě cesty:

  • Přihlásit se k beta testování. V takovém případě stačí přidat se k testerům a vyčkat na aktualizaci, která dosavadní stabilní verzi povýší na nejnovější dostupnou betu. Jestliže aplikaci WhatsApp Messenger nainstalovanou nemáte, nejprve si ji stáhněte z Obchodu Play. Poté obdržíte aktualizaci s testovací verzí.
  • Druhá cesta vede přes stažení instalačního balíčku ze serveru APKMirror. V takovém případě je ovšem nutné mít v systémovém nastavení povolenou instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Instalační soubor je podepsaný a inovuje stávající aplikaci. Kryptografický podpis zaručuje, že je bezpečný pro instalaci a nebylo s ním žádným způsobem manipulováno.

Aplikace WhatsApp patří dlouhodobě k nejpopulárnějším komunikátorům. Variantu pro Android si stáhla více než miliarda uživatelů a její průměrná známka je 4,4. 27 MB velký instalační soubor můžete použít na telefonech a tabletech s Androidem 4.0 a novějším.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Používáte aplikaci WhatsApp? Nebo dáváte přednost jiné komunikační platformě? Podělte se o své tipy v diskuzi pod článkem!

Zdroje: androidpolice.com, gsmarena.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)