Aktualizace prohlížeče Dolphin: vylepšené sdílení, synchronizace a podpora Evernote

dolphin_ikona

Včera večer se v Obchodě Play objevila aktualizace webového prohlížeče Dolphin Browser. Verze s číslem 9.2.0 přináší například jednodušší sdílení stránek a obrázků na Facebook, Twitter a e-mailem. Dalším klíčovým vylepšením je podpora cloudového poznámkového systému Evernote.

  • Pokud používáte Evernote, patrně znáte doplněk Web Clipper, skrze který snadno uložíte právě otevřenou stránku do poznámek. Na mobilním telefonu sice bylo možné odeslat odkaz do Evernote přes systémové sdílení, prohlížeč Dolphin ale přichází jako první s přímou podporou. Můžete tak snadno uložit recepty, články a jakékoli stránky do Evernote s příslušnými tagy a komentářem.
  • Sdílení jedním tapnutím – Dolphin 9.2.0 umí nasdílet odkaz nebo obrázek na sociální sítě Twitter a Facebook, nebo odeslat e-mailem. Dva uživatelé na jedné Wi-Fi si přímo mezi sebou mohou posílat stránky. Nové možnosti sdílení můžete vidět na následujícím videu.
  • Dolphin Browser update with new sharing options

    Dolphin Browser update with new sharing options

  • Dolphin Connect – neboli synchronizace dat mezi více prohlížeči. Pokud tedy například na mobilu rozečtete článek, můžete ve čtení pokračovat třeba na tabletu. Dolphin Connect lze nainstalovat jako doplněk do desktopových prohlížečů Chrome, Firefox, nebo Safari, takže můžete synchronizovat i se stolním počítačem nebo notebookem na jiné platformě. Jedná se o obdobné řešení, jako je například Site to Phone či Chrome to Phone.

Dolphin Browser
Dolphin Browser
Verze 9.2.0 (17. 1. 2013)
Velikost 4,8 MB
2.0.1+

suS+EOIAAAAASUVORK5CYII=
Zdarma

Zdroje: Android Guys, LifeHacker a Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)