Menu

Aktualizace Instagramu: vyhledávání a sdílení na Facebook

Příznivci Instagramu mohou od včerejšího večera stahovat aktualizaci aplikace pro Android s číslem verze 1.1.4 (předchozí verze 1.1.3 byla uvolněna 7. června).

Novinek není mnoho – tak například v sekci Explore přibylo vyhledávání podle jmen uživatelů, nebo podle tagů.

Vyhledávání podle jména uživatele

Vyhledávání podle jména uživatele

Vyhledávání podle tagů

Vyhledávání podle tagů

Nová je také možnost sdílení na Facebook (najdete ji v nastavení profilu v Sharing settings – Facebook). Propojení Instagramu s Facebookem bylo poměrně očekávaným krokem, neboť na začátku dubna Facebook koupil Instagram za jednu miliardu dolarů.

Sdílení na Facebook

Sdílení na Facebook

Aplikace bohužel nedovoluje nastavit skupiny, jež mají mít k takto nasdíleným informacím přístup. Jsou zde i další “ale” – jak podotýká Chris Parsons ze serveru Android Central, dalším problémem je, že “nemám možnost zakázat sdílení mých fotografií na Facebook, když někomu líbí. Jsou to moje fotky, a možná u některých z nich chci, aby existovaly jen na Instagramu. Občas dělám to, že pošlu na Instagram fotku, kterou jsem záměrně nechtěl sdílet na Facebooku nebo Twitteru.”

Opravovaly se také problémy – kromě jiných například chyba, která se objevovala při načítání dalších komentářů.

Instagram
Instagram
Verze1.1.4 (25. 6. 2012)
Velikost13 MB
2.2+


Zdarma

Zdroje: DroidLife, Android Phone Fans a Android Central.

 

Komentáře

muf

muf

27.6.2012 20:42

to je vtip? vyhledávání podle jmen nebo tagů bylo v instagramu odjakživa, používám ho od první verze. taktéž i sdílení na facebook a ostatní sítě bylo stejné.

david

david

27.6.2012 22:30

jojo.. bylo to tam od zacatku.. ted jsem aktualizoval a zmena je tedy ta, ze misto tlacitka “popular” je tam tlacitko “explore”, kde se daji rovnou hledat tagy a uzivatele.. zmena tedy neni v tom, ze by ta funkce tam byla nova, ale ze je k ni snadnejsi pristup.. aspon mi to tak prijde.. kazdopadne aktualizace k hovnu.. imho

Karelk

Karel Kiliánexternista 14

28.6.2012 6:19

To: muf
No, pokud se podíváte na zahraniční zdroje, z nichž jsem čerpal, a jež jsou odkazovány na konci článku, tvrdí právě toto….
Tak nevím :)

Honko

Honko

28.6.2012 10:32

Sdílení na facebook je tam už hodně dlouho a u v minulém updatu byla ikonka explore, teď tam jen přidali lupu na vyhledávání..

Ale není to jedno? :) Hlavně že jsme všichni profesionální fotografové. :D :D

martina

martina

11.8.2012 0:34

nevite prosim nekdo jak s instagramem na samsung galaxy ace? hrozne mi to blbne. nevim jak to nak opravit. pokud to vubec jde

RSS (komentáře k článku)