Aktualizace Foursquare vylepšuje sekci Explore

fsq_ico

Zatímco říjnový update aplikace Foursquare přinesl změny v sekci pro přihlašování se k místům (Check-in), tentokrát následuje vyleštění záložky pro zkoumání okolí (Explore). V aktualizované verzi 2012.12.12 při hledání místa nebo zařízení uživatele uvítá přívětivější rozhraní, které přímo ve výsledcích vyhledávání zobrazuje obrázky, případně i poslední komentáře ostatních návštěvníků. Pokud tapnete na vybraný podnik, dostanete se k informacím, jako je adresa a telefonní číslo, jakož i k fotografiím, pořízeným ostatními uživateli. Mezi fotografiemi je možné listovat horizontálním posunem.

Pokud máte aplikaci nainstalovanou, měla by její aktualizace proběhnout automaticky, případně jí můžete pomoci přes Obchod Play v sekci Moje aplikace. Jestliže Foursquare ještě nemáte, máte možnost si ho stáhnout skrze následující odkaz.

Foursquare
Foursquare
Verze 2012.12.12 (12. 12. 2012)
Velikost 9,8 MB
2.1+

Q1fM+n6+aKS0AAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

Co je Foursquare?

Foursquare je sociální síť, využívající geolokaci, skrze kterou mohou spřátelení uživatelé sdílet svou polohu, respektive místo, kde se právě nacházejí. Komunita čítá údajně více než 25 milionů uživatelů z celého světa.

Foursquare umožňuje:

  • Sdílet a zaznamenávat místa, která navštívíte.
  • Získat individuální doporučení podniků, založené na tom, jaké podniky upřednostňujete a kam chodí vaši přátelé a lidé s podobnými preferencemi.
  • Vyhledávat podle různých klíčových slov (např. “Wi-Fi zdarma” či “knedlíky”), nebo procházet oblíbené kategorie.
  • Prozkoumat zasvěcené tipy a seznamy místních odborníků, značek a celebrit.

Zdroj: Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)