Aktualizace cloudového úložiště Dropbox přináší ukládání na SD kartu

dropbox6-6

Populární cloudové úložiště Dropbox, kam můžete ukládat své soubory a mít je přístupné kdekoliv a kdykoliv (kde je internet), vyšlo vstříc svým uživatelům a nově přináší možnost ukládat soubory i na paměťové karty. Podle společnosti byla tato funkce mezi uživateli velmi chtěná a žádaná, až do aktualizace však chyběla. Uložit soubory na paměťovou kartu šlo pouze za použití aplikací třetích stran, což není optimální řešení.

Dropbox

Vzhledem k tomu, že Dropbox umožňuje automatické uploadování fotografií, možnost uložit je na paměťovou kartu a následně snadno prohlédnout přes čtečku karet třeba na televizi, bude jistě užitečné. Nehledě na to, že vám fotky či hudba nebude zabírat prostor v telefonu. Funkci byste měli objevit po kliknutí na požadovaný soubor a dále po rozkliknutí “trojtečkové nabídky” viz. screenshoty. Cílovou položkou je “Save to Device”, kde následně vyberete paměťovou kartu.

2014-10-02 09.02.28

Aktualizace rovněž vylepšuje kompatibilitu se systémem Android L. Změn doznalo vyhledávání a zároveň došlo na opravu chyb. Update už je dostupný všem skrze Google Play.

Dropbox: Cloud & Photo Storage
Dropbox: Cloud & Photo Storage

Jaké cloudové úložiště používáte vy? Potěšila vás zmíněná aktualizace?

Zdroj: GP

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)