AirDroid v nové verzi vylepšuje výkon a kompatibilitu

airdroid_ico

AirDroid, jedna z nejlepších aplikací na propojení telefonu s Androidem a počítačem, dostal aktualizaci na verzi 3.1.3. Ta by měla přinést několik vylepšení, jež by se měla projevit lepší uživatelskou zkušeností.

AirDroid 3.1.3 přináší podporu funkce AirMirror na zařízeních Samsung AirDroid 3.1.3 přináší podporu funkce AirMirror na zařízeních Samsung

Výrazného zlepšení se dočkala funkce AirMirror, u které vývojáři pracovali především na vylepšení kompatibility se zařízeními značky Samsung. Na většině rootnutých telefonů a tabletů tohoto výrobce by nyní měl AirMirror fungovat bez potíží. Zmíněná funkce umožňuje ovládat vaše zařízení s Androidem na dálku pomocí myši a klávesnice. Funkce je užitečná těm, kdož často potřebují pracovat se svým mobilem či tabletem v momentě, kdy sedí u počítače. Podpora byla testována na zařízeních Samsung Galaxy Note 2, Galaxy Note 3, Galaxy S3, Galaxy S4 a Galaxy S5. Samsung Galaxy S6 zatím podporován není.

Podpora byla testována na zařízeních Samsung Galaxy Note 2, Galaxy Note 3, Galaxy S3, Galaxy S4 a Galaxy S5 Podpora byla testována na zařízeních Samsung Galaxy Note 2, Galaxy Note 3, Galaxy S3, Galaxy S4 a Galaxy S5

Kromě přepracované podpory AirMirror pracovali vývojáři také na zlepšení rychlosti vyhledávání zařízení ve stejné síti. Vyhledání počítačů a telefonů, využívajících aplikaci AirDroid ve stejné síti, by nyní mělo být mnohem rychlejší.

Funkce Booster, která pomáhá uvolňovat paměť telefonu a spravovat procesy, je nyní kompatibilní s vývojářskou testovací verzí Androidu M. Kromě toho byly provedeny opravy několika nalezených chyb a další vylepšení.

AirDroid si můžete z Obchodu Play stáhnout zdarma, podobně jako dosavadních více než deset milionů uživatelů. Aplikace má přitom velmi pěkné hodnocení známkou 4,5 z 5,0 možných.

AirDroid: File & Remote Access
AirDroid: File & Remote Access

Zdroje: Android Central, AirDroid.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)