ZTE Nubia Z7 na prvních fotografiích: tenké tělo a Snapdragon 805

ZTE-Nubia-Z7-660×330

Čínský výrobce telefonů ZTE se pomalu, ale jistě chystá na představení své nové vlajkové lodě ZTE Nubia Z7, a tak není divu, že se na internetu začínají objevovat první snímky s podobou tohoto zařízení. Na první pohled si můžeme všimnout lehké inspirace od tchajwanského výrobce telefonů HTC a jeho zařízení One M8, čemuž odpovídá i použitý materiál pro tělo telefonu – kov.

ZTE-Nubia-Z7

ZTE Nubia Z7: tenké tělo a Snapdragon 805

Ačkoliv půjde o celokovové zařízení, ZTE Nubia Z7 bude na tloušťku měřit pouhých 8,5 mm. Kompaktní rozměry se týkají také okrajů, které budou opravdu minimální, díky čemuž bude celková velikost telefonu ještě přijatelná (podobně jako u LG G3). Velikost displeje by měla atakovat hodnotu 5,5“ s rozlišením Full HD. Srdcem telefonu ZTE Nubia Z7 bude podle spekulací Snapdragon 805, hovoří se ovšem i o slabším procesoru Snapdragonu 801. Oba čipy od Qualcommu. Procesoru bude sekundovat 2GB RAM paměť, pro vaše data bude k dispozici 16GB vnitřní úložiště. O Rozšíření v podobě microSD slotu prozatím nejsou žádné informace.

ZTE-Nubia-Z73

ZTE-Nubia-Z71-horz

Co se týče fotoaparátu, tak na zadní straně nalezneme objektiv s rozlišením 8 Mpx a přední kamerka bude disponovat 2Mpx snímačem. Chybět nebude ani LTE konektivita a také dva sloty pro SIM karty. Cena se má pohybovat kolem 560 dolarů, což je v přepočtu cirka 11 000 Kč. Datum představení ani dostupnost prozatím není známa.

Zdroje: AH, PH.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)