Známe vydání Asphalt 8: Airborne. Rychlá auta, létající plechy a multiplayer již brzy!

asphalt-8-airborne-01-700×525

Sérii Asphalt je poměrně těžké minout. Alespoň tedy ti, co kdy hledali nějakou závodní hru pro systém Android, museli na jeden z dílů narazit. Společnost Gameloft si pro nás chystá již osmé pokračování s názvem Airborne. To mělo přijít již 8. srpna, což hlásal Google na své akci “snídaně se Sundarem Pichaiem“. V tento den se ovšem slíbený díl na Google Play neobjevil a až nyní se objevila oficiální zpráva, která datum vydání upřesnila a posunula na 22. srpna (augusta). Již příští čtvrtek bychom se tedy měli dočkat osmého pokračování na Google Play.

Asphalt 8: Airborne – Teaser trailer #2

Asphalt 8: Airborne - Teaser trailer #2

A co vlastně nový díl přinese? Vylepšení by se měl dočkat grafický kabátek, za kterým stojí nový engine. Chybět by prý neměl ani real-time multiplayer a několik dalších novinek. Stále také doufáme, že hra nepůjde ve stylu freemium a bude ji možné jednorázově zakoupit bez dalších investic během hraní.

Těšíte se?

zdroj: droidgamers.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)