Zimní dotykové rukavice sGloves se stříbrnými vlákny dorazily do Čech

sgloves

Znáte tu nepříjemnou situaci – stojíte na zastávce, venku zima, že by se i Mrazík klepal, a někdo vám zavolá. Chtě nechtě musíte vytáhnout mobilní přístroj z kapsy a pomalu zjišťujete, že s běžnými rukavicemi si kapacitní displej příliš nerozumí a ovládání je velice nepohodlné nebo dokonce nemožné a musíte ovládat přístroj holou rukou. Tyto nepříjemné chvíle se mohou stát minulostí se speciálními rukavicemi sGloves!

sgloves_3

„Běžné zimní rukavice určené k ovládání dotykových displejů telefonů mají vodivé pouze konečky prstů. Naše rukavice umožňují díky technologii stříbrných vláken ovládat mobilní zařízení všemi prsty současně. Navíc jsou také hřejivější, protože stříbro odráží lidské teplo zpět do rukavic,“ říká Mgr. Jiří Bušek, zástupce distributora rukavic sGloves. „Se svou příznivou cenou jsou rukavice sGloves ideálním vánočním dárkem pro všechny, kteří tráví každou volnou chvilku s telefonem v ruce,“ dodává.

Jak to funguje?

Rukavice sGloevs jsou vybaveny stříbrnými vlákny, které pokrývají celou plochu, díky čemuž  sbírají bioelektrický impuls z celé ruky a ne jen z konečků prstů, jak tomu je u jiných rukavic.

Použití pravého stříbra v rukavicích sGloves zajišťuje:

  • Maximální vodivost a preciznost pohybů na dotykovém displeji
  • Vylepšené Antimikrobiální a tepelné vlastnosti
  • Precizní snímání všech prstů a možnost ovládat zařízení gesty

Rukavice sGloves jsou v prodej za 390 Kč exkluzivně v internetovém obchodě www.sgloves.cz. K dispozici jsou dvě standardní velikosti S/M a M/L.

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (35)