ZELENÝ ČTVRTEK, setkání s fanoušky již 10.10. v Praze! [registrace]

Zelený Čtvrtek logo

V redakci jsme přemýšleli jak se setkat s našimi čtenáři a podělit se o Android “hračky”, které máme v redakci.  Dospěli jsme k závěru, že nejlepší by bylo se začít potkávat i v užším kruhu. Aktuálně se s námi můžete vídat hlavně na našich Android Roadshow, přičemž další zastávka bude už 19.10. 2013 v Českých Budějovicích. Zpět k tématu.

Rádi bychom Vás pozvali na první “Zelený Čtvrtek” Svět Androida.

Zelený Čtvrtek

Na co se můžete těšit?

  • setkání s redaktory SvětAndroida.cz
  • pokec s dalšími nadšenci, se kterými máte společný zájem – Android :D
  • možnost vyzkoušet zajímavá zařízení s operačním systémem Android, namátkou LG G2, Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy Tab 3 7″ nebo Samsung Galaxy Tab 3 10″ 
  • jedno pivo/nealko pro Prémium uživatele zdarma
  • kuličky Sphero, elektronickou hrací kostku Dice+ a možná přiletí i AR Drone
  • krátký vědomostní kvíz – doporučuji pročíst si naše články za uplynulý měsíc
  • a největší pecka na závěr – budete si moci vyzkoušet ultimátní Android herní zařízení s procesorem Tegra 4 – nVidia Shield

Setkání se bude konat v Praze v klubu District Prague, který se nachází v obchodním centru Harfa v blízkosti zastávky metra Českomoravská, v těsné blízkosti také staví tramvaj číslo 8 na zastávce Ocelářská. Začátek je plánován na 19:00 a klub se uzavírá ve 23:00.

Kapacita prostoru, který pro nás bude vyhrazen, je cca 35 míst. Tento počet je zvolen proto, abychom se mohli všem přítomným osobně věnovat. Mimopražským se protentokrát omlouváme, pokud bude mít Zelený Čtvrtek úspěch, určitě se pokusíme přivést ho v budoucnu i do jiného města. Pokud za námi chcete přijít a posedět, neváhejte a registrujte se! Tato registrace končí nejpozději v úterý 8.10.2013 v 23:59.

Těšíme se a doufáme, že se s Vámi potkáme ;-) Tým SvětAndroida.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)