Menu

Akční kamera Yi 4K+ je dalším pokračováním. Co nabídne nového?

Yi 4K+
Akční kamera Yi 4K+ je dalším pokračováním. Co nabídne nového?
Ohodnoťte článek

Následovník oblíbených akčních kamer je tady. Společnost Yi se pustila do další akční kamery. Yi 4K+ opět nabízí podporu natáčení videí až ve 4K rozlišení, nyní ale i při 60 FPS. To je něco, co chybí i většině konkurence na poli akčních kamer.

Yi 4K+ je jedna z prvních akčních kamer s 4K rozlišením a 60 FPS

Yi 4K+ využívá SoC Ambarella H2, který v sobě má čtyřjádrový Cortex-A53 a nabízí maximální přenosovou rychlost až 120 Mbps. Dále na kameře nalezneme elektronickou stabilizaci obrazu, možnost natáčet živý přenos na internet anebo podporu natáčení virtuální reality. Najdeme v ní tedy vše, co je potřeba od moderní akční kamery v roce 2017. Cena této kamery bude začínat na 299 dolarech, což je v přepočtu zhruba 7 500 Kč. Podobně jako ostatní Yi kamery, se i tato bude dát koupit u oficiálního českého distributora, jímž je Beryko.cz.

Na veletrhu společnost Yi také poprvé ukázala svůj dron Erida ve vzduchu. Jedná se o velmi lehký dron z karbonových vláken, který dokáže letět rychlostí až 120 kilometrů v hodině a na jedno nabití dokáže létat až 40 minut. Pokud se to potvrdí, jedná se o drona, který má jednu z největších výdrží baterie vůbec. Na trh by se měl dostat v druhé polovině roku.

Zkoušeli jste akční kamery od společnosti Yi, nebo dáváte radši přednost konkurenci?

Zdroj: cnet.com

Komentáře

Martin Král

Martin Král

z aplikace
11.1.2017 18:51

Ano používal jsem Yi Kamerku 1.generace s 2K jenže po půl roce používání a radostí s ní se mi bricknul systém do bootloopu je to škoda zkoušel jsem hodně návodů na forech a nic nepomáhá. Škoda 😞 Ale myslím si že tato bude inovační a se 4K bude sranda ☺️

Kryštof Dostál

Kryštof Dostál

11.1.2017 23:15

Škoda že to stojí 7500. Potřeboval bych něco co dá FHD ve 240 FPS ale je to moje první kamera takže si koupim Yi sport ta ho umí za ty prachy aspoň v 60

RSS (komentáře k článku)