Xposed Framework je nyní dostupný pro Android 6.0 Marshmallow

Xposed Framework pro Marshmallow – náhleďák

Xposed Framework je modifikací pro uživatele, kteří si rootnutím svém smartphonu dokázali získat práva superuživatele. Umožňuje použít širokou řadu módů a vylepšení pro různé verze Androida, různé modely smartphonů. Určen je především uživatelům, kteří by svému smartphonu rádi umožnili jednu nebo dvě featury, ale nechtějí kvůli tomu flashovat celou ROM. Tvůrce aplikace Xposed Framework, který si na XDA Developers říká rovo89, přidal na vývojářské fórum skvělou zprávu pro uživatele Androida ve verzi 6.0 Marshmallow.

Xposed Framework Installer

Co udělat pro získání Xposed Framework?

Nejprve je nutné, aby uživatel flashnul Xposed soubor v recovery menu TWRP nebo CWM (najdete ho ke stažení na webu XDA Developers). Teprve poté může nainstalovat aplikaci přímo v Androidu. V rámci aplikace Xposed Framework pak můžete stáhnout jednotlivé módy skrze rozsáhlý katalog přímo v aplikaci nebo můžete procházet doplňky přímo v Obchodě Play. Současná verze Xposed Framework (v77) byla na Androidu 6.0 testována pouze s nejznámějším správcem ROOT oprávnění, SuperSU. Není tedy zaručeno, že bude vše fungovat i s jiným správcem oprávnění. Některé funkce a moduly pak nemusí fungovat na nejnovějších verzích jader SELinux. A samozřejmě může být třeba, aby některé funkce a módy získaly aktualizaci od svého autora, podobně jako například Gravitybox.

Pokud se chystáte na svůj Android 6.0 Xposed Framework nainstalovat, zdůrazňujeme, že se jedná o rannou verzi pro nejnovější Android a může obsahovat více chyb a mohlo by tak dojít k poškození vašeho zařízení. V takovém případě si za své jednání nesete vlastní zodpovědnost. 

Zdroj: AndroidPolice

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)