Xiaomi ukázalo parádní a levný reproduktor s Harman Kardon zvukem

xiaomi reproduktor harman kardon
  • Xiaomi ukázalo nový reprák s Harman Kardon zvukem
  • Chlubí se IP66 certifikací i podporou Apple AirPlay 2
  • Cena přitom zůstala nízko

Kromě tabletů řady Xiaomi Pad 6, náramku Mi Band 8 a telefonu Xiaomi 13 Ultra dnes čínský gigant uvedl také nový reproduktor Xiaomi Sound Move, který nabízí zajímavý poměr mezi cenou a výkonem.

Tělo nového reproduktoru je tvořeno z hliníku a chlubí se certifikací IP66. Váží 568 gramů a celkové rozměry činí 17,7 x 5,55 x 5,55 cm. Samotné stereo reproduktory uvnitř vyladila společnost Harman Kardon a díky speciálnímu senzoru dokáže zařízení upravovat zvuk na základě postavení. Když je například umístěn na délku, jde zvuk ze všech reproduktorů a nabízí tak příjemný stereo efekt, zatímco na výšku je zvuk o něco hlasitější a basovější.

Samozřejmostí je podpora pro Bluetooth 5.3, nechybí ani AirPlay 2 od Applu nebo Xiaomi Miaobo. Xiaomi Sound Move můžete připojit také drátově, konkrétně přes USB-C konektor. Pokud si koupíte druhý reproduktor, můžete je mezi sebou propojit, takže mohou fungovat jako stereo. Cena byla nastavena v Číně na 699 juanů, což je asi 2 100 korun bez daně. V tuto chvíli bohužel nevíme, zda se objeví i na globálních trzích.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký bezdrátový reproduktor používáte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)