10 000 telefonů Xiaomi RedMi Note bylo vyprodáno za 1 sekundu

r_62

Společnost Xiaomi si připisuje další velmi zajímavou prodejní statistiku. Před časem se oficiální distribuce rozšířila také na Tchaj-wan, kde se začal mimo jiné prodávat telefon Xiaomi Redmi Note. Pro první vlnu prodeje bylo připraveno 10 000 kusů tohoto telefonu, který zmizel velmi rychle – přesněji za jednu sekundu. Spousta tchajwanských zákazníků si nyní stěžuje, že byl telefon Xiaomi Redmi Note vyprodán ještě dříve, než se jim vůbec načetla stránka v internetovém prohlížeči. Skvělý prodejní výsledek, že? Pokud náš web čtete pravidelně, pak jistě víte, že to není poprvé, co se desítky tisíc telefonů Xiaomi vyprodaly za několik sekund. A čím jsou tyto přístroje ta výjimečné? Největším lákadlem je skvělý poměr cena/výkon – Xiaomi Redmi Note s 5,5″ HD displejem, 8jádrovým procesorem a 2GB RAM pamětí pořídíte na domácím trhu již za 999 Juanů (tedy okolo 3500 Kč). Nechybí výborné zpracování a hlavně pak skvělý systém MIUI, který předčí v mnoha ohledech i čistý Android.

xiaomi redmi note

Společnost Xiaomi dosud nepředstavila svou vlajkovou loď, která by byla postavena například proti modelu LG G3, HTC One M8 či Samsung Galaxy S5. Dosavadní model Xiaomi MI3 je sice stále na špici, přesto se čeká, že ještě letos Xiaomi představí svého nástupce. Budeme se těšit.

zdroj: gsminsider.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)