Čekáte na Xiaomi Redmi Note 5? Jen tak se tohoto telefonu nedočkáte

xiaomi redmi note 5 nebude

Xiaomi Redmi Note 4 je jeden z nejprodávanějších telefonů nejen u nás. Nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. Nějakou dobu už je ale na trhu a lidé očekávali, že se brzy objeví nástupce. Jenže jak se nyní ukázalo, tak je možné, že se Redmi Note 5 ani nechystá. A to z jednoduchého důvodu, nástupce čtvrté generace řady Redmi Note už měl být představen na začátku prosince.

Redmi Note 5 nebude, místo něj máme Redmi 5 Plus

Nové řady Redmi 5 jsme se dočkali 7. prosince, kdy se představily dvě různé verze. A právě Plus model by měl být nástupcem řady Redmi Note. To alespoň tvrdí super moderátor společnosti Xiaomi na jejich oficiálním fóru. A to přímo v připnutém příspěvku ohledně Redmi 5.

V textu přímo píše, že Redmi Note 5 nebude a plně je nahrazuje Redmi 5. Stále se ale nejedná o oficiální stanovisko společnosti, proto tyto informace berte s rezervou. Nicméně na druhou stranu to dává smysl.

Redmi 5 Plus má displej o velikosti 6 palců, Redmi Note5 už tak nemůže moct růst do velikosti. Vylepšit by se tak mohl například procesor, fotoaparát či rozlišení. Nicméně to by už Note 5 začal konkurovat jiným Xiaomi telefonům. Pokud tedy čekáte na představení Redmi Note 5, jen tak se toho nedočkáte. Jakmile se k tomuto oficiálně vyjádří Xiaomi, tak článek budeme aktualizovat.

Myslíte si, že jsou informace správné a Redmi Note 5 se nedočkáme?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)