Další vlajkový telefon od Xiaomi dostává Android 12 s nadstavbou MIUI 13

xiaomi mi 10 miui 13

Společnost Xiaomi už většinu svých novějších mobilů aktualizovala na Android 12 s nadstavbou MIUI 13, přesto se ale najde pár kousků, které běží ještě na starším Androidu 11. Jedním z nich bylo také vlajkové Xiaomi Mi 10 5G, které však nyní aktualizaci získává.

Xiaomi Mi 10 5G dostává Android 12 s MIUI 13

Telefon Xiaomi Mi 10 5G byl sice představen již před více jak dvěma lety, přesto má i na dnešní poměry co nabídnout a tak by byla velká škoda, kdyby jej čínská firma odepsala. Může se pochlubit třeba 90Hz AMOLED panelem s Full HD+ rozlišením, čipem Snapdragon 865 či 108Mpx hlavním foťákem.

Xiaomi Mi 10 Review – 4 Months After The Hype!

Xiaomi Mi 10 Review - 4 Months After The Hype!

Nová aktualizace se označuje jako V13.0.4.0.SJBMIXM a přináší řadu novinek, mezi které můžeme zařadit nová plovoucí okna, widgety, tapety Crystallization, nebo vylepšení zabezpečení a soukromí. Mimo to mohou majitelé počítat také s novými bezpečnostními záplatami. Jestliže tedy telefon máte a aktualizace vám ještě nepřišla, zkuste ji manuálně zkontrolovat v Nastavení.

Dostal už váš mobil MIUI 13?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)