Withings Activité – fitness náramek schovaný v elegantních hodinkách

withings-activite

Na poli wearables se stále objevují další a další zajímavé kousky. Posledním, který nás zaujal, je fitness náramek Withings Activité stylově skrytý v prémiově zpracovaných hodinkách. Ač se tak může na první pohled zdát, že Activité jsou chytrými hodinkami s kulatým displejem typu Moto 360 nebo LG G Watch R, není tomu tak. Jedná se o activity tracker skrytý pod klasickým designem hodinek.

montre-face-black

Ciferník tedy není displejem, místo toho má “old school” ručičky a strojek, což nám ale rozhodně nevadí, ba naopak. Withings Activité jsou svými funkcemi podobné Fitbitu, Jawbonu Up a dalším chytrým náramkům. Tradičně vám tedy změří celodenní aktivitu včetně celkového počtu kroků, spálených kalorií, popřípadě kvality spánku. Hodinky jsou vodotěsné a mají režim pro plavání. Užitečnou funkcí je i automatická změna času podle časových pásem.

Snímek obrazovky 2014-11-08 v 14.40.02

Opravdu silnou stránkou Activité je design. K dispozici jsou dvě varianty s bílým a černým ciferníkem. S každým typem je pak spojen barevně ladící pásek. Hodně částí hodinek včetně ciferníku a safírového sklíčka pochází ze Švýcarska. Tělo je vyrobeno z nerezové oceli.

activité - dvě verze

Withings jsou napájeny klasickou baterkou, která by měla vydržet 8 měsíců. Asi největší slabinou hodinek je cena. Dáte za ně 450 $ (10 000 Kč) a jsou k dispozici k předobjednání. Možná je ale lépe chvíli počkat, neboť podpora Androidu se teprve chystá.

Zdroj: TechCrunch, stránky výrobce.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)