Menu

WebExpo UNLEASHED 2013 aneb závody kuliček Sphero, freestyle rap a Stand Up Comedy

webexpo unleashed cover
WebExpo UNLEASHED 2013 aneb závody kuliček Sphero, freestyle rap a Stand Up Comedy
Ohodnoťte článek

Minulou sobotu večer se v pražském P.M. Clubu konala závěrečná párty konference WebExpo Prague 2013. Jako obvykle jsme na akci takovéhoto formátu nemohli chybět. Potkat jste nás mohli v prvním patře klubu hned vedle baru. Zde probíhaly neúprosné závody s kuličkami Sphero v našem labyrintu. Závodníci měli dvě možnosti, jak vyhrát některou z mnoha drobných cen.  Pokud k našemu stánku dorazil pouze jednotlivec, který měl zájem o některou z výher, musel projet bludištěm bez jediného zaváhání. Druhá možnost, jak získat např. tričko s logem Google+, byla přivést si soupeře a potrápit kuličky v nervy drásajícím závodě start-cíl. Závod si vyzkoušelo více jak 50 soutěžících, mezi kterými nechyběly ani dámy, které velice ocenily možnost přizpůsobení barvy Sphero podle oblíbené barvy nebo aktuálního outfitu. Sem tam se mezi návštěvníky vznesla i kvadrokoptéra AR Drone 2.0.

WebExpo Party (5)

???????????????????????????????

Na Párty probíhal i další program. Vše začalo v 19 hodin rautem v přízemní části klubu, poté následovalo vystoupení freestyle raperky Sharkass, která svým bezprostředním přístupem přivedla do rozpaků nejednoho „ajťáka“. Večer pokračoval vystoupením výborných Stand Up bavičů z české i slovenské republiky a pak už se dveře otevřely zábavě bez rozvrhu. 

???????????????????????????????

???????????????????????????????

???????????????????????????????

Párty byla velice povedená a pohybovala se na ní spousta zajímavých lidí z české mobilní, internetové a start-up scény. Aby ne, pořádána byla totiž technologickým inkubátorem pro projekty ve fázi Start-Up, společností Node5. Zde se můžete podívat, jak byli účastníci konference lákáni na závěrečnou párty.

Pokud se chcete také potkat se zajímavými lidmi z firem pohybujících se na českém trhu mobilních technologií, neváhejte a přijďte se podívat na naši Android Roadshow 2013. Nejbližší termín se neodvratitelně blíží. Uvidíme se 28. 9. 2013 v Ostravě. A nezapomeňte se zaregistrovat. :)

Komentáře

Petr Mišák

Petr MišákAdministrátor

24.9.2013 15:33

Akce vypadá moc zajímavě, věřím, že příští rok už čas dovolí účastnit se osobně.

Ondřej Mika

Ondřej Mika

24.9.2013 16:33

Bylo by fajn zajít tam ve více lidech. ;-)

RSS (komentáře k článku)