Najdi svůj záchod aneb WC guide v akci

Bez názvu

V tomto článku se podíváme na novou aplikaci propagovanou známým magazínem Čili Chili, tedy magazínem operátora Vodafone. Tvůrcem aplikace je přímo Vodafone Czech Republic a.s.

Na vyhledávání restaurací nebo zobrazení lokací, které právě navštěvují naši přátelé, jsme již zvyklí delší dobu, ale je opravdu úsměvné, na co všechno se v dnešní mobilní době aplikace tvoří. WC guide slouží k vyhledání nejbližšího a nejlepšího veřejného záchodu. Naleznete zde hodnocení kvality posezení, čistoty a textové hodnocení „uživatele“. Sami také můžeme vytvořit veřejný záchod, který jsme právě objevili, zhodnotit jej a pokud vlastníme dávku exhibicionismu, hodnocení můžeme zveřejnit na sociálních sítích. Dále aplikace nabízí zpříjemnění v podobě virtuálního kreslení na stěny místnosti záchodu. Při přidání místa si telefon najde GPS souřadnice skrze Google Maps. K připojení k programu je vyžadována synchronizace s Facebookem, ale objevují se názory, že i tento krok lze překročit.

Slogany provázející propagační kampaň jsou také velice zajímavé:

„Nejen že se můžu s WC guidem v klidu vykadit kde zrovna potřebuju, ale navíc je to i super zábava.“

„Získejte zpět pocit dokonalé prázdnoty. Ať jste hustí nebo řídcí, s námi už vám neuteče ani kapka. Ani kousek.“

cce242473a530ce965e2952adc506f43?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

WC guide prozatím neoplývá přeplněným obsahem a nalezení blízkého sociálního zařízení je spíše náhodou. Přesto věřím, že si aplikace své fanoušky nalezne a zpříjemní tak každému jeho každodenní rituál.
 

WC GUIDE

WC GUIDE


 
Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek