Menu

Najdi svůj záchod aneb WC guide v akci

V tomto článku se podíváme na novou aplikaci propagovanou známým magazínem Čili Chili, tedy magazínem operátora Vodafone. Tvůrcem aplikace je přímo Vodafone Czech Republic a.s.

Na vyhledávání restaurací nebo zobrazení lokací, které právě navštěvují naši přátelé, jsme již zvyklí delší dobu, ale je opravdu úsměvné, na co všechno se v dnešní mobilní době aplikace tvoří. WC guide slouží k vyhledání nejbližšího a nejlepšího veřejného záchodu. Naleznete zde hodnocení kvality posezení, čistoty a textové hodnocení „uživatele“. Sami také můžeme vytvořit veřejný záchod, který jsme právě objevili, zhodnotit jej a pokud vlastníme dávku exhibicionismu, hodnocení můžeme zveřejnit na sociálních sítích. Dále aplikace nabízí zpříjemnění v podobě virtuálního kreslení na stěny místnosti záchodu. Při přidání místa si telefon najde GPS souřadnice skrze Google Maps. K připojení k programu je vyžadována synchronizace s Facebookem, ale objevují se názory, že i tento krok lze překročit.

Slogany provázející propagační kampaň jsou také velice zajímavé:

„Nejen že se můžu s WC guidem v klidu vykadit kde zrovna potřebuju, ale navíc je to i super zábava.“

„Získejte zpět pocit dokonalé prázdnoty. Ať jste hustí nebo řídcí, s námi už vám neuteče ani kapka. Ani kousek.“

WC Guide
Vodafone Czech Republic a.s.
Verze1.1 (30. 12. 2011)
Velikost2,1 MB
2.1+


Zdarma


WC guide prozatím neoplývá přeplněným obsahem a nalezení blízkého sociálního zařízení je spíše náhodou. Přesto věřím, že si aplikace své fanoušky nalezne a zpříjemní tak každému jeho každodenní rituál.
 

 
Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

 

Komentáře

Karel

Karel

9.1.2012 7:42

Je to i aplikace nabízená přes Velikonoční ošatku zákazníkům Vodafone. Tvář aplikace je pěkná, ale tam to také vše končí. Proč dávají do éteru aplikaci, která obsahuje v databázi jen 2 města? Proč bychom se měli právě dnes spokojit právě od Vodafone s nedodělanou aplikací? Pak tedy nevím, proč ji tak vychvalovat?

Tom

Tom

9.1.2012 7:57

Ale musím uznat že video pobavilo. :D

Lukáš

Lukáš

9.1.2012 9:48

předpokládám, že další města budou doplněna… já jsem s ní spokojen, protože důležitý jsou hlavně ty největší města, kde je to ten největší “pr**er” :) …naštěstí jsem ji ještě nepotřeboval využít, ale svůj účel v nějtežších chvílích určitě splní

P1azer

P1azer

9.1.2012 10:16

Když je nutnost, tak se s prominutím “vychčiju” v nejbližším parku…

Lukáš

Lukáš

9.1.2012 10:52

pravda, že kdyby aplikace upozornila nejen na veřejné WC, ale i nejbližší vhodný park, byla by úplně super :D

Miguel

Miguel

9.1.2012 11:31

je to prdel…doslova ;-)

Zonda

Zonda

9.1.2012 13:42

na ***smazána reklama*** vyšla podrobná recenze už tuším ve středu

ondra

ondra

9.1.2012 15:45

Zábavné video a u toho to tak končí kdyby raději ty peníze za které udělali to video použili na zlepšení app.
Pěkna blbost :-D:-D

Pavla

Pavla

14.1.2012 20:01

to se dřív po…

RSS (komentáře k článku)