Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 266: vojsko z bytu, maják a další…

vojsko
Pařba na víkend – tipy na Android hry 266: vojsko z bytu, maják a další…
Ohodnoťte článek

Po náročném týdnu vás opět vítá Pařba na víkend – tipy na Android hry 266. Ta vám v prvé řadě nabídne vojsko a neskutečně brutální 2D řezničinu  pak se z tohoto masakru vydáme na motorce do lesíka a pro velký úspěch následně usedneme k virtuálnímu stolu a zahrajeme si s kartičkami. Na úplný závěr logický oddech u majáku. Nažhavte své mozkové závity, jdeme na to!

Flat Army: vojsko z bytu smete hrozbu skrytu

Předešlí rým možná moc neprozradil, proto je důležité si uvědomit že „hrozbou“ jsou v této hře všichni vaši nepřátelé, tedy vojsko, které je nutné jednou provždy sprovodit ze světa a to ve velmi 2D brutální podobě.

Hra vám nabídne nespočet zbraní  a hlavně misí, které jsou v nejrůznějších módech a v různorodém prostředí, což je zárukou minimální zábavy, přidejte si k tomu ještě svěží hratelnost, online žebříčky, PvP online bitvy a pocit ze soupeřovy ustřelené hlavy. Ne opravdu nejsme sadisté, jen je patrno že na brutální násilí klade hra velký důraz a prokládá tím celou stylizaci levelů i samotné vojsko. Proto tuto hru zdarma od studia Solar-Games, doporučujme stahovat jen čtenářům 18+. A je nám jasné, že toto doporučení stejně někdo nedodrží.

Flat Army: Sniper War
Flat Army: Sniper War
Vývojář: Solar-Games
Cena: Zdarma+

Psebay: Gravity Moto Trials

V této hříčce zažijete lehce odlišný zážitek z ježdění na virtuální krosce, jelikož víc než o motorce jde v této hře o atmosféru, kvalitní hudební podkres a samotnou stylizaci do fialové barvy.

Lehce netradiční je i ovládání, které se ze začátku hraní může jevit trochu krkolomné či nemotorné ale po pár neúspěšných pokusech si zvykne každý. Hra je od vývojáře Eugeny Butakova zdarma, nicméně se jedná pouze o trial verzi, takže v případě kompletního zážitku musíte dokoupit plnou verzi – což automaticky není špatně, protože podobných her nevzniká moc a podle našeho mínění si každý podobný vývojář zaslouží šanci si vydělat a zviditelnit se, pokud na to má.

Psebay: Gravity Moto Trials
Psebay: Gravity Moto Trials

Dark Deck

Jednoduchá avšak v pokročilejších fázích i strategická karetní hra na první pohled může okouzlit nebo odpudit svojí barevnou grafikou.

Tato karetní záležitost vám nabídne více jak 100 kartiček k nasbírání, kampaň pro jednoho hráče, denní odměny a bonusy, PvP arény, vytváření „kování“ vlastní karet za pomoci tokenů a spoustu dalšího. Na první pohled možná prvoplánová hra, která když vás uchvátí na první pohled, už z ní nebudete chtít spustit oči. Pokud tedy nehledáte zrovna Hearthstone ale nějakou jednodušší, avšak chytlavou „kartičkádu“. Dark Deck od studia NOXGAMES nemusí být za nulovou cenovku krokem vedle. PS: dostáváte zde herní měnu i za odklikávání počátečního tutoriálu.

Light House

Název hry vypovídá za vše, v této casual hříčce budete muset dovést přísun elektrické energie zpět do majáku. Avšak to už možná víte z našeho Rychlého tipu.

Avšak cesta je krkolomná a tak než impuls energie vyšlete tam, kam chcete, budete muset pěkně vyskládat cestičku pomocí zrcadel a další překážek, abyste k samotnému majáku došli bez újmy. Tato hříčka zdarma od studia Banana Development tak nejen procvičí váš mozek ale i nervy.

Light House
Light House
Vývojář: Banana Development
Cena: Zdarma+

Video Pařba na víkend 266

Pařba na víkend (Android hry)

Máte tip na povedenou hru pro Android? Podělte se s námi

  • Více tipů oddělte čárkami

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

Komentáře

Zarel

Zarel

8.7.2016 7:17

Nic pro mě z výběru, ale ten pořad děláš dobře.

janca2

janca2

z aplikace
8.7.2016 10:43

Pro mě naopak. Dnešní výběr je opravdu libový. :)

pds

pds

8.7.2016 11:14

všímat si detailú a neřešit hratelnost ? to jako fakt ? pri hre je dôležité okolie a „fialové wtf“ stromy ako hratelnosť celej hry ? hm

Orbit09

Orbit09

z aplikace
8.7.2016 11:41

Lighthouse už nikdy! Nemám rád tyhlety logické hry, protože mi vůbec nejdou :D projel jsem si rychle ty lehké levely, ale jakmile to začalo být těžší a těžší, tak hra šla pryč. Za kartičky díky, ale jak už bylo řečeno, radši si zahraju Hearthstone. A krosky také nevím proč zrovna tyhle, jsou daleko lepší v obchodě Play.

TeCZko

TeCZko

z aplikace
8.7.2016 16:01

Jinak je venku port „diablovky“ Titan Quest. Samozrejme ovladani upraveny na dotyk,jinak stejny jako PC verze. Za cca 230,- super gameska a bez mikrotransakci :)

Roda

Roda

z aplikace
8.7.2016 20:20

taky chválím redaktora super video !

Jan Blažek

Jan Blažek

9.7.2016 11:28

TeCZko napsal: 8.7.2016 16:01

Jinak je venku port "diablovky" Titan Quest. Samozrejme ovladani upraveny na dotyk,jinak stejny jako PC verze. Za cca 230,- super gameska a bez mikrotransakci :)

Opravdu SUPER tip díky!

Jan Blažek

Jan Blažek

9.7.2016 11:29

Roda napsal: 8.7.2016 20:20

taky chválím redaktora super video !

Děkujeme, sledujte i nadále!

Jan Blažek

Jan Blažek

9.7.2016 11:29

Zarel napsal: 8.7.2016 7:17

Nic pro mě z výběru, ale ten pořad děláš dobře.

Díky a snad si příště již vyberete :)

Jan Blažek

Jan Blažek

9.7.2016 11:30

pds napsal: 8.7.2016 11:14

všímat si detailú a neřešit hratelnost ? to jako fakt ? pri hre je dôležité okolie a "fialové wtf" stromy ako hratelnosť celej hry ? hm

Někdy je hra zaměřena právě na svou artistickou a stylistickou stránku věci.

RSS (komentáře k článku)