Vodafone konečně nabídne neomezená data pro všechny. Má to ale háček

specialni tarif vodafone data

Vodafone se dnes přidal k T-Mobile a představil svou vlastní vizi neomezených dat. Ta jsou spojena s internetem na doma, aby se tedy vyplatila, k operátorovi by měla přejít rovnou celá domácnost. Nové tarify jsou samozřejmě i pro firmy. Na rozdíl od své růžové konkurence nabídka od Vodafone nebude jen letní, rovnou se budete moci upsat k dvouleté smlouvě. Jak tedy vypadá absolutně neomezená datová budoucnost v podání Vodafonu?

Jednotlivec si připlatí, rodina ušetří

Názvy nových neomezených tarifů zřejmě Vodafone nijak zdlouhavě nerozmýšlel, podle počtu SIM, na kterých budou tarify aktivovány, se jmenují Vodafone Neomezený (2-4 ). Samozřejmě, že cena za jednu SIM úměrně klesá se zvyšujícím se počtem členů domácnosti. Pro dva vyjde jedna SIM na 998 Kč, ale ve variantě pro čtyři už na vcelku příjemných 599 Kč. Ke všem variantách tarifů automaticky patří internet na doma za 399 Kč, s neomezenými daty a tokem dat o rychlosti až 20 Mbit/s. Mobilní internet pak bude mít maximální rychlost 5 Mbit/s.

Nová nabídka tarifů od Vodafone

Krom těchto neomezených tarifů jsem se dočkali i řešení pro jednotlivce, opět spojených s internetem na doma. Ty vycházejí samozřejmě o něco levněji, než kdybyste datové tarify pořizovali samostatně. Datové objemy jsou v rozpětí 10 až 40 GB a cenové se pohybují mezi 998 Kč až 1996 Kč. Jasně tedy vychází, že Vodafone to s neomezenými tarify myslí vážně. Sice k jejich zpřístupnění požaduje i aktivaci vlastního internetu na doma, nabízí poté ale vcelku výhodné řešení pro domácnosti či firmy které by neomezená data dokázaly využít. Tarify budou dostupné od 20. června a podle slov Vodafonu si je budeme moci užít díky zkvalitnění infrastruktury, do které v posledních letech investoval.

Přijde vám to jako výhodná nabídka?

Jakub Palata
O Autorovi - Jakub Palata

Dění ve světě technologií sleduju každý den, abys ty mohl jen vygooglit, co tě právě zajímá. A když zrovna nejsem online, nejspíš sedím u Hearthstonu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)