Menu

Přehled, co umí Galaxy Note II [video]

Nový tabletotelefon Galaxy Note II byl představen ve středu na akci s názvem Samsung Unpacked 2012 a oproti staršímu modelu se dočkal pár vylepšení, která se Samsung snaží prezentovat ve svém 13minutovém videu. Tento přístroj se pyšní především obrovským 5,5palcovým displejem a speciálním stylusem, který je připraven pohodlně a přesně přenášet Vaše rozkazy na dotykový kapacitní displej.

http://youtu.be/5DcgZum8M1o

Přístroje se však může pyšnit také vysokým výkonem, neboť je zde jako hnací motor použit čtyřjádrový Exynos a 2 GB RAM paměti.

zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Kvirda

Kvirda

2.9.2012 17:09

brutalita :)

Tomas

Tomas

2.9.2012 19:30

..jako zvazuji nakup neceho takovyho..ale kdyz koukam jak to pero pomalu dokresluje..no nevim, chtelo by to rychlejsi odezvu

Jenda

Jenda

2.9.2012 20:48

To Tomas: Je fakt, že to pero má prodlevu, ale je to taková přidaná hodnota. Něco navíc, co jinde není. Mně spíš překvapuje taková jakási normální rychlost. Při to hardwaru bych očekával bleskové reakce. Jako toto je nejvýkonnější mobilní zařízení. Ale chodí to tak jaksi normálně. Asi jako Apple na 800MHz. Zvláštní. Každopádně je to pěkná věcička.

Tomáš Hochmuth

Tomáš Hochmuth

2.9.2012 21:11

Po první generaci Note jsem rozhodnutý, musím jen šetřit.. :-)))

uni

uni

3.9.2012 9:18

Zajímavé, což o to. Ale stejně vidím prakticky jen lidi, co na tom mají fullscreen text nebo fullscreen hru:-)

Jenda

Jenda

3.9.2012 13:59

To uni: Přesný postřeh. Ono tyto hračky slouží převážně a jenom na konzumaci obsahu (čtení knih, prohlížení webu, filmů a hlavně hry). Představa, že na tomto budu dělat v excelu nebo psát něco ve wordu je směšná. To co tady budu pracně zadávat půl hodiny mám na normálním počítači s myší a klávesnicí za 5 minut. A nebudu si u toho kurvit krční páteř a ruce. Ale jinak hračka dobrá.

RSS (komentáře k článku)