Twidroyd opět funkční!

twitter

Jak jsme vás informovali v sobotu, v pátek došlo k zablokování přístupu k Twitter API společnosti UberMedia, výrobce známých programů Twidroyd, UberTwitter a dalších. V tuto chvíli už by měla být blokáda zrušena, verze Twidroydu stažená dnes ráno se již k účtu Twitteru bez problému připojí a zobrazí všechny tweety.

twidroyd

Oficiální tiskové prohlášení k celé žádosti vydal také zakladatel firmy UberMedia, Bill Gross (volný překlad):

V pátek Twitter zablokoval přístup několika našim Twitter aplikacím: UberTwitter, Twidroyd a UberCurrent. Poté nás informovali, že mají podezření na porušení několika podmínek využití své služby.

Ihned jsme se s Twitterem spojili a změny, které požadovali, jsme provedli (jednalo se o drobné úpravy). V tuto chvíli jsou již upravené verze aplikací nahrávány na jednotlivé portály. Twitter nás ujistil, že po provedení změn reaktivuje přístup našich aplikací ke službě.

Twitter nás také požádal, abychom přejmenovali aplikaci UberTwitter. S tímto krokem jsme začali sami už před 3 týdny, kdy uživatelé ve veřejném hlasování zvolili nové jméno, UberSocial. V tuto chvíli už je aplikace přejmenována.

Děkujeme milionům našich věrných uživatelů za jejich trpělivost v době výpadku. Těšíme se na pokračování v našich inovacích pro platformu Twitter.

Později pan Gross ještě některé body upřesnil:

– Twitteru se nelíbila služba tmi.me, která umožňovala uživatelům aplikací UberTwitter a Twidroyd psát tweety delší než 140 znaků. Funkce byla proto zrušena
– Twitter tvrdil, že UberCurrent mění odkazy, které jsou částí affiliate programu. Naše aplikace to sice nedělá, ale přesto jsme zrušili všechny funkce měnící odkazy, abychom eliminovali jakoukoli možnost tohoto porušení pravidel

Roman Nepšinský
O Autorovi - Roman Nepšinský

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)