Trpí Optimus 2X náhodnými restarty nebo vypínáním?

lg nahledovy

Vypadá to, že jeden z nejlepších dvoujádrových telefonů na trhu způsobuje svým majitelům značné problémy. V dlouhém vláknu na XDA fóru, založeném 18.března, si uživatelé stěžují na problémy se zamrzáním a náhodným vypínáním jejich LG Optimus 2X. Problémy mají i uživatelé, kteří prohlašují, že telefon nerootovali ani jinak neměnili.

Vlákno na XDA má dnes 38 stránek s více než třemi stovkami příspěvků, takže je jasné, že nejde o ojedinělý problém. Jeden z členů XDA fóra například popisuje: “Dvakrát se mi stalo, že se LG OX2 automaticky vypnul! Odpojil jsem dnes ráno telefon od nabíječky, obrazovka svítila, vše fungovalo jako obvykle. Po pěti minutách, kdy jsem potřeboval s telefonem pracovat, jsem zjistil, že je vypnutý. Později se to stalo ještě jednou – telefon fungoval, ale po několika hodinách, když jsem ho potřeboval, byl vypnutý! Nechápu to, neboť baterie byla plně nabitá.”

Jeden z prvních majitelů tohoto telefonu u nás na dotaz, zda zaznamenal uvedené problémy, ale odpověděl negativně s tím, že nedávno instaloval aktualizaci, která možná problém řešila.

Pokud bude o zamrzání a restartech LG Optimus 2X více informací, samozřejmě se k tomuto problému vrátíme.

Zdroj: Android Phone Fans.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (40)