Menu

Transformer OTA update build 8.4.4.11-20110711

OTA update který byl vydaný v USA již v sobotu je dostupný od 18.7  i pro ostatní lokace. Seznam změn není obsáhlý, ale mnoho majitelů Transformeru hlásí narůst výkonu, plynulejší stock browser a lepši power management s dokovací stanici. Bohužel, nova aplikace Google Video se k nám nedostala (Dostupna jenom v USA). Porad se jedna o Android 3.1, na 3.2 si musíme ještě chvíli počkat.

Seznam změn:
Build Number: 8.4.4.11-20110711

  • Nový Kernel.
  • Upgrade Wifi ovladače.
  • Upgrade GPS ovladače.
  • Nová Tegra bootovací animace.
  • Update pro SRS zvukový profil
  • Pridaná Nvidia TegraZone aplikace.
  • Nová aplikace Video gallery (jenom v US)
  • Možnost skrýt notifikaci o připojeném doku.
  • Update Splashtop aplikace. (bohužel ne do verze HD)
  • MyLibrary odteď ukazuje počet knih.

 

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře „Napište vlastní zprávičku o Androidu„.
Děkujeme

 

Komentáře

faustpinballer

faustpinballer

20.7.2011 10:19

:) zajímavé…já jsem zkusil update někdy minulé pondělí a už aktualizace byla venku,”OTA update který byl vydaný v USA již v sobotu” :D že by byl v ČR dřív než v USA se mi nezdá :) ale je to tak..nicméně že by se práce s tabletem v něčem změnila jsem nezaznamenal…zmíněný software byl přidán.

Sawer

Sawer

20.7.2011 22:34

Tak mne to zrychlilo Transformer nehoraznim spusobem, trhani pri prechodu plochama je pryc, vseobecne se jevi plynulejsi a lagovani pri psani klavesnici v browseri je o hodne mensi. Hlavne treba udelat po updatu force shutdown pry (podrzi se power az tablet nezhasne).

Co se tyce dat, Americane zacali reportovat update 16.07., mne se objevil v pondeli 18.07. V UK se update neobjevuje snad doted.

Sikelela

Sikelela

26.5.2012 17:00

1- It would not delete them. IT WILL hoeevwr move them around and you will have to re-arrange them to your liking,2- However with the picture gallery ALL of my pictures were sent to another folder and now I cannot view them in the Gallery. I have to go to my files then external SD then DCIM then pictures and then the folders I had originally assigned to my pictures. It honestly is a pain in the behind.3- IT WILL make all of your pictures be geo-tagged (BIG Security/Privacy Flaw) unless you manually turn off Use Wireless Networks prior to taking a picture. However this also disables Google Maps until you turn it back ON.I contacted Samsung to see if there was something else that perhaps I was missing. But apparently there is none except as described on -3-Hopefully if there are enough people complaining about that same issue MAYBE it will take them less than forever to change that BIG-A security risk.

RSS (komentáře k článku)