Menu

Towers N’ Trolls

 

Máte rádi hry typu tower defense? Pokud ano, radujte se. Vývojáři ze studia Ember Entertainment nám do našich telefonů přináší hru Towers N’ Trolls. Jak bylo řečeno v úvodu, jedná se o hru, ve které budete bránit svůj hrad pomocí věží, které budou postupně likvidovat nájezdy útočících nepřátel. Těmi jsou, jak název napovídá, příslušníci skřetích či trollích národů. Dohromady ve hře nalezneme deset typů útočících jednotek.


Hra nabízí tři herní módy – klasickou kampaň, Challenge a Open Field. Každý mód je možno hrát ve třech stupních obtížnosti V kampani jsou zpočátku k dispozici dva světy, každý po pěti misích. Další světy si postupně odemykáte pomocí drahých kamenů získaných v jednotlivých misích nebo zakoupených za reálné peníze v obchodě. Kameny můžete také získat tím, že hru ohodnotíte na Google Play Store, “lajknete” na Facebooku nebo budete sledovat její účet na Twitteru. Dohromady hra nabízí krásných 45 úrovní.

Towers N’ Trolls
Ember Entertainment
Verze1.4.2 (18. 5. 2012)
Velikost49 MB
2.3+


Zdarma

 

Komentáře

Parad!se

Parad!se

19.5.2012 11:03

Pff zase tenhle hloupý obchodní model a to jen díky tomu, že pro většinu Android uživatelů je 20 Kč nepředstavitelný obnost.

Mira

Mira

19.5.2012 11:20

Docela fajn hra, uz ji parim, jen ty objekty mohli byt vetsi.

kozelblog@seznam.cz

kozelblog@seznam.cz

19.5.2012 12:09

Mam rad tower defenc hry a moc dekuji za typ svuj komentar jsem psal v 60 dile pod jmenem kozelblog@… Tato hra je skvela a ocenil bych i hru na astylu monster shooter nebo age of zombie

oto

oto

28.5.2012 20:03
ic

ic

1.6.2012 12:21

Obchodní model je to sice hloupý, ale vývojáři na ní vydělávají více, než na přímém prodeji. To je už mnohokrát prověřený fakt.

Otázkou pak je hlavně, jestli se ti dá dohrát bez placení, nebo prostě bez platby hráč nemá šanci.

RSS (komentáře k článku)