TOP 4 funkce prohlížeče Samsung Internet. Znáte všechny?

samsung internet

V roce 2015 představil Samsung svůj vlastní prohlížeč Samsung Internet, který se téměř okamžitě dostal do většiny mobilů a tabletů. Jde o velmi solidní aplikaci, která je postavena na Chromiu a nabízí několik exkluzivních funkcí, které jinde nenajdete. V tomto článku si tedy ukážeme TOP 4 funkce prohlížeče Samsung Internet.

1. Skvělý tmavý režim

Nebáli bychom se tvrdit, že Samsung Internet nabízí vůbec ten nejpovedenější tmavý režim ze všech prohlížečů. Ztmaví vám totiž hromadu různých prvků a navíc si můžete manuálně nastavit jas dané webové stránky. Ty jsou totiž také zobrazovány ve tmavém režimu a to i přesto, že jej nenabízí. A funguje to překvapivě dobře.

2. Tajný režim

Anonymní režimy jsou snad v každém internetovém prohlížeči. Slouží k tomu, aby se vámi navštívené weby neukládaly do historie, stejně tak se vám nebudou ukládat ani cookies a omezí se některé shromažďování dat. Režim utajení u prohlížeče Samsung Internet jde ale mnohem dál. Umožňuje vám třeba zamknout jej heslem či otiskem prstu, takže vaše karty zůstanou v prohlížeči uložené, ale dostanete se k nim pouze vy. Možná vás uspokojí také fakt, že veškeré soubory, které si stáhnete v režimu utajení jsou v Galerii neviditelné a pro přístup k nim bude potřeba jej znovu spustit.

3. Uložení celé stránky do PDF

Pokud si chcete nějaký obsah přečíst později nebo potřebujete rychle vyexportovat něco do PDF, Samsung Internet vám to umožní na dvě klepnutí. Při stahování se vám navíc zobrazí náhled, takže je okamžitě vidět, jak bude dokument vypadat. Je ale potřeba dodat, že pokud máte v plánu si články ukládat pravidelně, existují pohodlnější způsoby a aplikace. Zmínit můžeme třeba Pocket.

4. Přizpůsobte si velikost písma

Jestliže je pro vás velikost písma na daném webu příliš malá, nebo byste naopak byli raději za to, aby se vám na displej vešlo více textu, můžete si jednoduše pomocí posuvníku zmenšit/zvětšit jeho velikost.

Samsung Internet Browser
Samsung Internet Browser

Jaký internetový prohlížeč používáte a proč?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)