Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 270: Ghostbusters, meče a další…

Ghostbusters
Pařba na víkend – tipy na Android hry 270: Ghostbusters, meče a další…
Ohodnoťte článek

Je pátek a je tu tak i další Pařba na víkend – tipy na Android hry 270. Dnes zavítáme do New Yorku s Ghostbusters – tedy krotiteli duchů a poslechneme si jejich známou znělku, posléze se vydáme na autodráhy a také si zašermujeme a na závěr si představíme uklidňující logickou záležitost. Pojďme tedy otevřít brány nové Pařby na víkend a jdeme na to!

Ghostbusters Slime City: kroťte duchy na svých mobilních zařízení…

Je hrou, která velmi chytlavě pracuje se známou značkou krotitelů duchů. I když je internet a svět plný Pokémonů, nové a kvalitní hry vznikají pod známými značkami neustále, stejně jak dokazuje tento titul Ghostbusters.

V roli člena týmu krotitelů duchů se budete vydávat napříč New Yorkem a lovit obávaná monstra a démony. V boji vám mohou pomoci nasbírané powerupy v podobě kartiček a další vylepšení, které můžete nad upravenou mapou New Yorku provádět. Ať už je to vylepšování budov a vašeho hrdiny, případně spousty dalších aktivit, zahrnujících i denní aktivity a bonusy. Obsahu je mnoho a srandy ještě víc. A ta známá znělka ta prostě neomrzí. To vše ještě za nula peněz, takže běžte lovit duchy!

Groove Racer

Je velmi atraktivní arkádovou zábavou s autíčky na autodráze.

Vašim úkolem bude udržet autíčko na dráze a navíc ještě porazit protivníka. To vše na 77 tratích různých druhů nejen prostředí, ale i autíček s možností zakoupení dalších 4 balíčků, které obsahují dalších 44 tratí. Srovnávání s kamarády a online žebříčky jsou součástí hry, ale pořádný lokální či online multiplayer by hře do budoucna taktéž velmi slušel. Studio Toshl, které je známé i svou výbornou appkou na správu financí – Toshl Finance, nabízí tuto zábavnou hříčku zdarma.

Groove Racer
Groove Racer
Vývojář: Toshl Inc.
Cena: Zdarma+

The Swords

Je netradiční pojetí silného příběhu mistra bojovníka a herního konceptu známého například ze hry Fruit Ninja.

Vašim úkolem se bude probojovávat dál a dál skrz ručně malované lokace a příběhové sekvence, které vám hra neustále servíruje. Hra vám nenabízí ani žádné složité menu – není zde totiž žádné. Při hrání hry doporučujeme nasadit sluchátka a mít pevné nervy, ale když budete trénovat, budete moci být velmi silným bojovníkem s velkým skillem. Um šermíře je zde zásadní a toto vše dostanete od studia Sunhead Games zhruba za 55 Kč.

The Swords
The Swords
Vývojář: Sunhead Games
Cena: 59,99 Kč

klocki

Je velmi příjemnou logickou hříčkou, která vám nijak nepoleze na nervy a naopak vám poklidnou formu procvičí mozkové závity.

Cílem každé skládačky je postupně prohodit všechny dostupné dlaždice tak, aby vytvořily souvislý obrazec a cesta se tak rozzářila. Koncept je to primitivní, ale na vaše maličkosti dokáže zapůsobit ihned. Celému zážitku dopomáhá ještě kvalitní hudební soundtrack Wojciecha Wasiaka. Tento uklidňující trenažér můžete získat od studia Rainbow Train za pouhou dvacku.

klocki
klocki
Vývojář: Rainbow Train
Cena: 19,99 Kč

Video Pařba na víkend 270

Pařba na víkend (Android hry)

Máte tip na povedenou hru pro Android? Podělte se s námi

  • Více tipů oddělte čárkami

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

 

Komentáře

Branofrcka

Branofrcka

z aplikace
5.8.2016 9:30

nerozumiem jednu vec ked boli telefony s 1g ram vychadzali hry. ako asphalt ci real racing 3 deat triger 2 a teraz ked su 3 – 4 g ram v zariadeniach vychadza hnoj nerozumiem tomu

rejca

rejca

5.8.2016 10:41

@Branofrcka – to je proto, že za hry na androidu platí minimum lidí…

Petr Rolf

Petr Rolf

z aplikace
5.8.2016 15:57

Branofrcka: ale stále jsou skvělé hry. Placené i zdarma. Ale to se nesmí hledat v pařbě na víkend :-)

astromedia

astromedia

6.8.2016 11:38

Her na android neni kvalitnich sice moc ale rozhodne jsou, stale se predelavaji i pc tituly – baldurs gate, xcom byl tehda paradni (sice ma asi 3GB ale stoji to za to hra na tabletu :) ), torchlight se chysta, urcite bude jeste na co se tesit :)

RSS (komentáře k článku)