Timberman – návyková hra, která zabaví a nepustí

Screen Shot 2014-07-15 at 20.34.33

Jednou za čas se v mobilním obchodu Google Play objeví hra, která zaujme a zabaví opravdu veliké množství herních fanoušků. Poslední takovou byla například návyková hra Flappy Bird, jejíž doba největší slávy je ta tam. Nyní se však zdá, že se objevila hra nová – přivítejte Timbermana.

Timberman

Hra Timberman staví na stejném principu jako Flappy Bird – vysoká obtížnost, jednoduchá grafika a jednoduchý styl ovládání. Tato hra se v mobilních obchodech platforem iOS a Android objevila téměř bez povšimnutí. O její vysokou popularitu se postarala společnost Apple, která ji zařadila do svého výběru aplikací. Během posledních čtyř dnů si ji na platformě iOS stáhlo více než 2 500 000 uživatelů. V obchodu Google Play se nyní zobrazuje 500 000 stažení a čísla neustále narůstají.

timberman

Princip hry je velmi jednoduchý. Vžijete se do role dřevorubce a kácíte strom. S tím, jak strom pomalu kácíte, tak na vás padají větve, kterým se musíte vyhýbat. Pokud se nevyhnete, tak dřevorubec zahyne. Aby to nebylo tak jednoduché, tak vám ke všemu pomalu ubíhá čas, který se naplňuje rychlým sekáním kmenu. Pokud tedy budete otálet, tak opět prohrajete. Po jednom dnu hraní musíme uznat, že je hra Timberman opravdu návyková a všem ji rozhodně doporučujeme k vyzkoušení.

Timberman video

Timberman – iOS and Android FREE game

Timberman - iOS and Android FREE game

Vyzkoušeli jste hru Timberman?

Zdroj: Google Play.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)