Tom Clancy’s The Division vyjde na Android. Ubisoft to oznámil na svém blogu

The Division Android

Studio Ubisoft velice potichu oznámila, že hra The Division přijde na Android. Na svém blogu totiž zveřejnilo příspěvek o budoucích plánech této značky. Součástí něj je právě The Division Mobile, které by se teoreticky mohlo dočkat oficiálního oznámení brzy.

The Division přijde i na Android

Jak bude ale mobilní hra vypadat není v tuto chvíli jasné. Že by šlo ale o port AAA titulu z konzolí/počítačů na telefony je ale spíše nepravděpodobné. “The Division se vůbec poprvé objeví na mobilních platformách, čímž se tento svět dostane ještě k širšímu publiku než kdy předtím. Další podrobnosti o tomto projektu přineseme později,” tak přesně zní celé znění blogového příspěvku.

The Division přijde i na Android

Nedozvěděli jsme se tedy skoro nic a můžeme pouze doufat, že půjde o kvalitní AAA titul a ne další průměrnou pay-to-win hru s dobrým jménem. Původní hra Tom Clancy’s The Division spatřila světlo světa v roce 2016, pokračování The Division 2 pak v roce 2019.

Hráli jste někdy The Division?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)