Tapety z Androidu 6.0 Marshmallow ke stažení – dodejte telefonu šmrnc

Android-Marshmallow-wallpapers-1

Google včera konečně odtajnil název nové verze operačního systému Android. Jak jsme vás již informovali, bude se jednat o Android ve verzi 6.0, který ponese jméno Marshmallow. Vedle toho však Google vydal i poslední vývojářský náhled na tuto verzi operačního systému před jejím oficiálním vydáním. Tento nejnovější vývojářský náhled obsahuje hned několik vylepšení a novinek, mezi něž patří i nové tapety z Androidu 6.0 Marshmallow, které tak doplnily některé z již dříve použitých tapet. Vedle krásných snímků z různých koutů naší planety zde pak pochopitelně nalezneme také tapety vyvedené v material designu.

Tapety z Androidu 6.0 Marshmallow v plném rozlišení stáhnete ZDE.

Jméno nové verze Androidu již sice představeno bylo, na finální verzi Androidu 6.0 Marshmallow si však ještě budeme muset chvíli počkat. V minulosti Google oznamoval jména nových verzí svého mobilního operačního systému až v září a představení samotného operačního systému si spolu s hardwarem nechával na říjen. Oproti dřívějšku tak došlo k dřívějšímu oznámení názvu nového Androidu. Ke kompletnímu představení operačního systému Android 6.0 Marshmallow by však dle všeho mělo i letos dojít v říjnu. Vedle nové verze Androidu se však s vysokou pravděpodobností můžeme těšit také na představení hned dvou telefonů řady Nexus o různých úhlopříčkách. Zatímco větší model vyrobí nejspíš Huawei, menší Nexus bude mít pravděpodobně na starost LG. A právě nový Nexus od LG se nedávno stal předmětem úniku, když se na internet dostal první snímek, na němž byl tento telefon zachycen.

Zdroj: forums.androidcentral.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)