Menu

Swype beta znovu přístupná pro všechny

Populární softwarová klávesnice Swype, která využívá pro psaní nepřerušovaný pohyb po klávesnici je opět na nějaký čas zdarma dostupná pro všechny.

Jediné co je potřeba je se zaregistrovat na http://beta.swype.com/ a následovat pokyny (dostanete mail, kliknete na odkaz, stáhnete si jejich vlastní instaler a v tom již nainstalujete.

Největší novinky je prvotní verze speciálních gest, které funguji jako zkratky (například uděláte gesto swype-G-M a spustí se vam google maps)
Postupně budou přecházet na jiný system licenci pomoci swype connect (jednou za čas si klávesnice ověří, že ji máte legálně)

Tato verze je beta a tudíž bude fungovat jen omezenou dobu.

Zdroj : forum.swype.com

 

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře „Napište vlastní zprávičku o Androidu„.
Děkujeme

 

Komentáře

David Ondrejkovič

David Ondrejkovič

27.8.2011 12:23
Honko

Honko

27.8.2011 13:04

Asi tak, pro nás zatím nepoužitelné..

kerray

kerray

27.8.2011 18:27

já jsem dneska nainstaloval SlideIT a byl jsem příjemně překvapen – Swype se může jít vycpat, jednak umí česky, a jednak přepínání mezi češtinou a angličtinou je záležitost jednoho kliku, ne zdlouhavé návštěvy v nastaveních…

tprochazka

tprochazka

27.8.2011 20:18

A už má Slide IT opravdu dobrý český slovník? Co jsem ji zkoušel posledně, a tehdy jsem měl i Swype z češtinou, tak ten slovník v Slide IT byl proti Swype úplně k ničemu, každé druhé české slovo neznal. Nechápu, proč teď dělají Swype bez češtiny a už vůbec nechápu, proč to nenabídnou k prodeji normálně na marketu.

kerray

kerray

27.8.2011 21:36

Zatím jsem toho nenapsal dost na to, abych mohl říct, že je nějak super, ale ani jsem zatím nenarazil na chybějící slova… což se stejně stalo i ve Swype, a ne málo…

Stanislav Ošmera

Stanislav Ošmera

30.8.2011 11:53

Ano tahle beta neumi cesky, plna verze cesky umi. Chapu ze pro vyzkouseni je to mozna docela minus, ale je jasne ze do bety nebudou davat vsechny jazyky.
Jinak klasickej ceskej slovnik ve swype je myslim velmi dobre naplnenej, clovek moc nepotka slova ktere by musel “ucit”, ale samozrejme takova jsou (jako u kazde klavesnice)

RSS (komentáře k článku)