Menu

Slavíme narozeniny: Přinášíme Svět Zítřka a jiné novinky

Svět Zítřka náhledový narozeniny 7 let svět androida
Slavíme narozeniny: Přinášíme Svět Zítřka a jiné novinky
Ohodnoťte článek

Ano, dnes je to přesně sedm let co vás každý den informujeme o novinkách ze světa Androida. Sedmička je natolik magické číslo, že letos to oslavíme trochu jinak, a to spuštěním zcela nového projektu Svět Zítřka. Vlastně nebude jen jeden, ale hned několik :). Svět Androida měl obrovské štěstí a stál u zrodu systému Android v době, kdy většina lidí ani netušila že existuje. Po několika letech se z něj stal jeden z TOP produktů pro chytré telefony, a stejně tak rostl i náš projekt. Od dob, kdy články které nikdo nečetl a které jsme do nocích psali po příchodu z naší běžné práce, uplynulo dlouhých, ale krásných sedm let. Pro ty šťastnější z nás se prvotní zábava stala prací, které se můžeme věnovat na fulltime. Velké díky patří i vám, našim čtenářům, kteří nás svou návštěvností a přístupem motivovali překonávat překážky a tolerovali naše nedokonalosti a přešlapy. Děkujeme. Dneškem to ale nekončí, ba naopak. Vize Svět Zítřka sahá daleko do budoucna, a přestože si dnes představíme mnoho nového, bude se jednat pouze o špičku ledovce.

Svět Zítřka

Jak to bude se Světem Androida?

Většinu z vás jistě napadne tato otázka. Zůstane, přejmenuje se, co vše se změní? Nemusíte se bát, pro Svět Androida to nebude znamenat žádné změny v negativním slova smyslu, ba naopak dostane většího bratříčka (Svět Zítřka), jinak vše zůstává při starém.

Proč nové projekty?

Některé asi napadne, proč zakládat nové projekty, když na těch stávajících je pořád co vylepšovat. To sice ano, ale doba se mění a pokud zde chceme zůstat, musíme se přizpůsobit i my. Jistě jste si všimli, že mnohokrát jsme psali o věcech, které byly zajímavé, ale s Androidem úplně nesouvisely. Je to podobné jako kdyby dobrou uzenou krkovičku prodával zelinář. Nejenom že byste jí tam nečekali, ale pravděpodobně byste se divili co tam dělá :). No a u nás je to stejné. Zjistili jsme, že nové technologie které nás baví se už jen stěží dají spojit s Androidem, abychom o nich mohli s čistým svědomím psát na Svět Androida :).

Na jaké nové projekty se můžete těšit?

První obrázek v tomto článku již mnohé napověděl. Obecně to ale budou projekty spojující Hi-Tech a lifestyle. Doby kdy technologie byly výsadou jen několika inteligentních geeků je už ta tam. Dnes se z technologií stává mainstream a záležitost pro masy, což je jedině dobře. Za nás mají moderní technologie smysl jen tehdy, pokud se je lidé naučí opravdu efektivně využívat. K čemu vám je ultra giga telefon s xy procesory, nadupanou grafikou a spoustou dalších vychytávek, které ale nikdo nevyužije? Přestože většina z vás využívá jen část toho co nabízejí moderní technologie, věříme, že to ve Světě Zítřka dokážeme změnit a ukázat vám, že ten Minority Report, který vídáme v televizi, není otázkou vzdálené budoucnosti, ale už hudbou dneška.

 

Některé projekty už chvíli běží a některé jsme spustiti takřka včera. I když všechny budou spadat do ekosystému Svět Zítřka, každý z nich bude žít svým vlastním životem a mít vlastní doménu. Čeká nás dlouhá cesta, jelikož razíme, že píšeme jen o tom co sami děláme. V mnohých případech se změníme, přizpůsobíme, ale taky expandujeme a budeme nabírat nové posily. Pokud se Ti náš přístup líbí a vzhlédl ses v některém z našich projektů, nepřestávej sledovat Svět Androida (popřípadě Zítřka), brzo vyhlásíme výběrko.

Svět Zítřka je nová značka!

Dlouho jsme přemýšleli a řešili jak správně Svět Zítřka uchopit. Nejprve jsme chtěli být něco ve stylu The Verge, Engadget …, ale pak nám došlo že jediná cesta jsou služby. Ano služby. Svět Zítřka nebude redakcí, přesto že jich bude mnoho vlastnit, ale bude se zaměřovat na služby. Za posledních 7 let jsme se setkali s velkým množstvím technologií a jejich využitím. Realizovali jsme několik školení, nespočet výstav, a to jak pro vás čtenáře, tak pro naše partnery (B2B segment). Ano víme, někteří o těchto našich aktivitách slyší prvně. Je to dáno především tím, že je nás v redakci málo a jelikož se řídíme pravidlem dělat věci pořádně, nebo vůbec (sakra teď jsme nahráli trollům :)), mohli jsme tyto aktivity vykonávat jen pro pár VIP partnerů.

Proč vůbec děláme služby?

Vy nás navenek znáte sice primárně jako redakci, ale redakční činnost tvoří pouze 60% našich aktivit. Je to dáno tím, že nás baví dělat kreativní věci, být u toho, dělit se o informace, motivovat a posouvat lidi dál. A otevřeně přiznáváme, že právě díky těmto službám a proaktivitě, je Svět Androida tam, kde je dnes a v takové podobě jak jej znáte. Právě služby se výrazně podílejí na financování redakční činnosti, která sama o sobě moc výdělečná není. Velké díky patří partnerům, kteří v nás viděli potenciál ještě v době kdy jsme byli neostřílení zajíčci a pomohli nám tak vyrůst. Děkujeme.

Pět nejdůležitějších věcí o Svět Zítřka s.r.o.

  1. spojujeme nejnovější technologie a moderní životní styl
  2. nejsme redakce, ale spoustu z nich vlastníme :)
  3. naší doménou jsou kvalitní služby
  4. vyznáváme štěstí v práci (velké díky Michalovi, že nám ukázal tu správnou cestu)
  5. jsme tak nadšeni do technologií, že mnohdy pak není na chleba

Malé dárečky na závěr

Letos jste si jistě všimli, že na našem webu nevisí žádné PF, jako je tomu všude jinde. Ale nezapomněli jsme, jen jsme si chtěli nechat naše přání v novém roce právě na tuto chvíli, kdy bude mít větší smysl a nebude jen jedno z mnoha. Za Svět Zítřka vám přejeme všechno nejlepší v novém roce, hodně splněných přání ať už jsou jakákoliv, pohody kreativity a pozitivní motivace. Zároveň vám posíláme dva malé dárky.

  • od vydání tohoto článku až do dnešní půlnoci vypneme na Svět Androida reklamy a vy tak uvidíte web, stejně jako ho vidí premium uživatelé
  • z komentářů pod článkem vybereme 5 z vás, které pozveme na přátelské kafe k nám do chytré kanceláře

Pevně věříme, že ekosystém Svět Zítřka je budoucnost, která bude přínosem jak pro naše čtenáře, partnery, ale i pro nás samotné.

Za celý tým Svět Androida, nově Svět Zítřka
Manager a zakladatel projektu
Petr Mišák

Děkujeme za 7 let podpory a těšíme se na novou éru Světa Zítřka

Komentáře

migilko

migilko

10.1.2017 20:15

To už je sedm let? :) Jen tak dál. Ať se vám daří i do budoucna… :)

Bruk

Bruk

z aplikace
10.1.2017 20:19

Díky za celou práci, kterou máte za sebou a těším se na vše nové co Vám pod rukama vznikne. Hodně jsem se díky vám naučil a dozvěděl. Věřím, že v budoucnu to nebude jinak.

Petr Rolf

Petr Rolf

z aplikace
10.1.2017 20:35

7 let není zrovna málo a díky za ně! Určitě to bylo jen zahřívací kolo a teď to pořádně rozjedete:-) Jen tak dál, držím palce! ;-)

Jirka Polda

Jirka Polda

10.1.2017 20:46

Tak hodně štěstí do dalších let.

Matěj Tibenský

Matěj Tibenský

10.1.2017 20:55

Líbí se mi, že i když čtu v komentářích negativní reakce na vaše příspěvky, tak to neřešíte a jedete dál. Jen se pousměji a řeknu si, proč někdo píše vůbec takové blbosti. Rád si každou recenzi přečtu a jdu do komentářů, protože dávám i na uživatelské názory, ale to, co vidím se nestačím často ani divit. Jsou tu kvalitní recenze (občas má mouchy, ale každý si může danou věc dohledat a nedělat z toho konec světa). Navíc nejsou jenom o androidu, ale o spoustě chytrých zařízení, jsem spokojen s takovým webem, protože nemusím vyhledávat nic na zahraničních. Spoustu aplikací jsem díky vám odzkoušel a většina mi jich zůstalo v telefonu, díky Vám, že nám ulehčujete život. Pokračujte v tom, co děláte (samozřejmě rozšiřování je ještě lepší). Jen pro info, nepotřebuji nikomu lézt do zadku, ale každý je rád, když vás pochválí za vaši práci. Ano jsou placení, ale tak i kdyby to jednoho člověka potěšilo, tak to splní učel. Doufám, že neschytám „hate“ za to.

Tatrox

Tatrox

z aplikace
10.1.2017 20:58

Je 20:57 a mě tu pořád otravuji reklamy. Kde je ten dárek teda? :-)

ty4r5an

ty4r5an

z aplikace
10.1.2017 21:00

nový „časopis“ ? Super. Aspoň se nebudu nudit.

Zdenek1989

Zdenek1989

z aplikace
10.1.2017 21:20

Je vidět kus cesty a osobně vím co je to budovat nějakou vizi. V podstatě z ničeho. Proto přeji úspěch v nových věcech , jako Svět Zítřka. Hezký večer

Martin Novotný

Martin Novotný

10.1.2017 21:22

Ja bych ocenil treba jen i takovou malickost,kdyby kdyz se nekdo na neco zepta na FB ,aby jste treba taky odpovedeli…… 😥 Za dalsi bych ocenil kdyby byli clanky vice aktualni a ne ze si neco prectu jinde a za tyden u vas…. 😎 V neposledni rade bych ocenil novou sekci „Novinky tel. V ceskych eshopech ,nejlepe i s cenou“.😉 Predem dekuji a vybirat me nemusite,kvuli kafe do Prahy nepojedu 😏

Petr Mišák

Petr MišákAdministrátor

10.1.2017 21:27

Matěj Tibenský: Děkujeme Matěji, jsem rád, že vám náš projekt a dokážete ocenit přístup.
Tatrox: Zvláštní, zkuste ale CTRL+F5 to by mohlo pomoci. Reklamy jsou už od vydání článku vypnuty.
y4r5an: Pokud myslíte online magazín, tak ano, ale do papíru se zatím nechystáme :)
Zdenek1989: děkujeme
Martin Novotný: Vy nám tedy přejete Martine. Bereme ale na vědomí, a pokud byste stál o odpovědi na jednotlivé otázky, stačí dát vědět.

Martin Novotný

Martin Novotný

10.1.2017 21:48

Preji,proc ne☺ Ja jen pisu neco s cim mam zkusenost,bohuzel spatnou,treba s temi odpovedmi,myslim ze by spravce uctu na FB mel vice komunikovat,nebo od ceho tam je?☝Samozrejme rozvijeni je v dnesni dobe celkem nutnosti,jenom jsem jaksi nepochopil kam tim chcete smerovat,zase tolik novych veci neni kazdy den a kvuli necemu jednou za par mesicu zakladat nove projekty ,nevim prijde mi to takove jen delat neco jine aby se neco delalo jinak nez jiny a hlavne aby se neco delalo,ale to asi ukaze cas co z toho vseho vyleze👦Hlavne aby to nedopadlo treba jako na WM foru kde se resily prevazne hlavne uplne jine platformy nez WM😂 a jeste byl admin dotceny ,ze mu to nekdo rekl,nemyslim jen sebe….. No nic hlavu vzhuru ,a jedeme dal😊

ErgoProxy

ErgoProxy

z aplikace
10.1.2017 21:50

A co nova aplikace, bude nekdy? Nebo aspon zlepseni funkcionality te soucasne? ;-)

sami80

sami80

z aplikace
10.1.2017 21:59

Jsem zelinar a kdyz je potreba a poptavka dovezu i dobrou uzenou krkovičku 😂
Pro Martina Novotneho. Nic vezlem mily Martine, ale nechapu proc by se hned kazda apk mela sparovat s fb?? A pokud si nekde neco prectete o tyden drive, nez ve SveteAndroida, tak se k teto apk nevracejte a cekujte to treba na fb. Je fakt, ze ne pokazde jsou clanky aktualni a uplne, ale pokud mate pocit, ze to zvladnete lepe, tak nevahejte a vytvorte svou apk kde se s nami o tezce nabite informace podelite a treba nas i ohromite. Jen k tem reklamam.. viz Tatrox.. uzivatel mel na mysli, ze reklama furt bez v apk. Pokud to ze strany autora bylo mysleno jinak, protoze Ctrl+F5 ve smartphonu nemame, tak by bylo dobre informaci doplnit. Jinak za me SvetAndroida ma v mem smartphonu misto, protoze me je jedno jestli si to prectu nekde na webu o tyden drive. Jde mi o pohodli a prakticnost. Hezky vecer vsem a vyvojarum pevnou ruku ve zlepsovani a uspech ve vsem co maji do budoucna v planu. 🙇

AdamX

AdamX

z aplikace
10.1.2017 21:59

Bude jedna spoločná aplikácia? (Prípadne v nastaveniach by sa dalo zvoliť, z kadiaľ sa majú sťahovať články)

Martin Novotný

Martin Novotný

10.1.2017 22:00

Nevim ja tu novou starou ani na Store nemuzu najit……😀 Takovy dotaz ,neslo by nejak,aby v mobilni verzi sel vypnout ten otravny cerveny zvonek (celkem tam zavazi) a pri kazde navsteve webu to vyskakujici oznameni o zapnuti zasilani oznameni (dela to i pri aktivnim zasilani)….?????

Martin Novotný

Martin Novotný

10.1.2017 22:13

Sami80 muzes vysvetlit toto? “ Nic vezlem mily Martine, ale nechapu proc by se hned kazda apk mela sparovat s fb??“ Nevim ze bych neco takove resil… Za dalsi pokud myslite,ze neni aktualni mit aktualni informace primo z ruky nevidim duvod proc neco takoveto provozovat😊 A nebo ze bych si za to zaplatil premium abych cetl hned a ne az po tydnu jako nekde zdarma??? 😁 No asi ne,za to me to nestoji,rejzuji uz tak dost z reklam a ze sponzoru….. Nevim jestli vam to neunika ,ale dnes je konkurecne vysoka a abych opevoval neco (jako ve smyslu nekde maji sice pracku levnejsi , ale me se to nechce hledat…. Protoze jsem lenosny neco hledat a vlastne proc bych to mel hledat kdyz to mam tady…..),nerikam ze je to tu spatne,ale jako, ze by to tu bylo neco extra jako kdyz to tu vzniklo to uz davno neni😐 Jinak to premium je pekne predrazene za obsah,to radsi ty reklamy☺

MikkyX3

MikkyX3

z aplikace
10.1.2017 22:13

Tak já tuhle novinu velice uvítám. Svět Androida mi hodně pomohl, když jsem začínal s telefony s Androidem a i poté, když jsem se učil pokročilejší věci s tímto systémem. Takže i já Vám přeji vše nejlepší do nového roku. A také mohu už teď avizovat, že když budete hledat posily, rád se připojím, protože už dlouho bych rád byl součástí takového projektu :)

Jiří Pleskot

Jiří Pleskot

z aplikace
10.1.2017 22:29

To je zajímavé. A ty služby budou jaké?

Orbit09

Orbit09

z aplikace
10.1.2017 22:30

Přeji vám všechno nejlepší k narozeninám a ať se vám vaše nové projekty vydaří 😃

sami80

sami80

z aplikace
10.1.2017 22:32

Vysvetlim a rad.. bylo to mysleno tak, ze pokud se budou autori clanku zabyvat jen odepisovanim na „hloupe dotazy“ ,tak se pak nemuzeme divit, ze nemaji cas na to zlepsovat chod, vzhled a funkncnost apk. Tim hloupe neni mysleno k vam. Sice vam rozumim a mate v necem i pravdu, ale nikdo vas do premiove verze nenuti a je jen na vas pro jaky tok informaci se rozhodnete. Vyvojari z toho co jsem se docetl to maji jako bokovku a konicek a clanky casto pisi az do pozdnich hodin. Za sebe muzu rict, ze ne pokazde me informavonost v teto apce vzdy uspokoji, ale umim s tim zit. Co clovek to nazor a jak vam bylo odepsano, tak mate moznost se na cokoliv zeptat s tim, ze bylo dobre prijit nejen s napadem, ale i s myslenkou jak to realizovat. Myslim si, ze nikdo z nas nema poneti jak to vlastne funguje a nez kritizovat a poukazovat na nedostatky, tak pridejte ruku k dilu nebo se pro nespokojenost od teto apk odpoutejte i presto, ze mate v necem malo pravdu. Nikdo neni 100% 😉

Mazec

Mazec

z aplikace
10.1.2017 23:05

Dokázal bych si představit aplikaci, ve které bych si přepínal např. v horní liště jednotlivé zdroje. Např. něco jako idnes v mobilní aplikaci. Jinak ty stránky také vypadají velmi dobře.
[Vybírat mě nemusíte, mám dvě malé děti, dám si kávu doma a prečtu jim raději pohádku… :-)]

vinkltom

vinkltom

10.1.2017 23:27

je co vylepšovat, ale už jste urazili dlouhý kus cesty. děkuji a také vám přeji šˇastný novy rok, ať vám to tu začne trochu vydělávat :D

Petr Mišák

Petr MišákAdministrátor

10.1.2017 23:35

Děkujeme za přání, jsme rádi že se vám naše plány libí. Rádi bychom aby rozvoj a vize trvala minimálně dalších 7 let a vy u toho mohli být s námi.

Přestože neradi, ale Android aplikaci budeme muset ukončit (i proto už není na Google Play). Schopných Java vývojářů je jak šafránů a vývoj a udržování aplikace by šly do stovek tisíc ročně. A to pouze pro jeden typ OS. Rozhodli jsme se tedy prostředky určené pro rozvoj investovat raději do vylepšování webové platformy, kterou mohou využít všichni návštěvníci nehledě na operační systém. Věříme, že vývoj webových aplikací je budoucnost, obzvláště pro projekty jako je Svět Zítřka.

Komunikace, kde jak a proč? Častá otázka a rozhodně je v řešení. Když si uvědomíme, kolik komunikačních kanálu máme:
– email
– komentáře
– Facebook komentáře
– Facebook soukromé zprávy
– Google+ komentáře

A že návštěvnost jde do miliónu, každý uživatel může mít hned několik dotazů. Je velmi těžké takřka nemožné reagovat na všechny. Pokud řešíte něco opravdu důležitého, nejistějším komunikačním kanálem je email, nebo komentáře zde na webu. Pokud se stanete premium uživatelem, jsme schopni garantovat reakci do 24h.

Vidím, že někomu se nepodařilo najít služby Svět Zítřka, tak zde dávám odkaz, kde jsou vypsány jmenovitě https://www.svetzitrka.cz/sluzby/

Posily do týmu Máme opravdu velké ambice, což ale znamená, výrazné posílení naších řad. Pokud tedy vynikáte, troufáte si, neváhejte až vypíšeme výběrko a klidně nám nabídku toho co umíte pošlete sami. Proaktivitu vždy vítáme.

Bost

Bost

z aplikace
10.1.2017 23:57

Aplikace je mi líto, má svoje mouchy a občas si taky zanadávám, ale na webu jsem byl za poslední rok asi 2x, kdežto na apce jsem několikrát denně..
Hodně štěstí do Nového roku a ať se s novým projektem daří..

kulichoid

kulichoid

z aplikace
11.1.2017 0:03

Jak dlouho aplikace Svet Androida ještě poběží?

vw.jirka

vw.jirka

z aplikace
11.1.2017 0:25

Škoda, používám aplikaci denně. Web využívám málokdy.

Cenzzor

Cenzzor

z aplikace
11.1.2017 2:06

tak jo tak se rozloucime…. na webu sem byl 2x v zivote a to jednou na pc a jednou kdyz sem se uklik tady v aplikaci…. takze po odstraneni aplikace navzdy pápá… prej svet zejtrka 😂😂😂 ani adroidi aplikaci to nema hlavne ze se pod křídla stahne svet androida… nehrajou v tom treba nakou roli dotace? to uz je dneska celkem provarena vec ten pan s čapincem by mohl povidat…no nic mejte se bando… i tak sem vasi aplikaci mel rad a denně navstevoval….

Petr Rolf

Petr Rolf

z aplikace
11.1.2017 7:05

Tak to ale bohužel musím souhlasit. Protože jeden z hlavních důvodů, proč Vás sleduji a věnuji se článkům a komentářům je právě Vaše aplikace. Na web jsem byl nucen cestovat maximálně při hlasování, jelikož to bylo z app nemožné. Když jsem včera četl o novinkách, očekával jsem, že časem spíše přijde kompletně nová aplikace s možností volby daného odvětví. Aplikace patřila mezi mé stálice. Až nebude, má návštěvnost na webu bude minimální (což samozřejmě nikoho z Vás redaktorů i komentujících návštěvníků nejspíš mrzet nebude :-)). I tak je to ale velká škoda.

Tomd

Tomd

z aplikace
11.1.2017 7:25

Aplikaci otevírám i několikrát denně, na webu jsem byl párkrát. Budu si muset najit jiný oblíbený zdroj informací o androidu. To přejmenujte na Svět bez Androida!

Dufo

Dufo

z aplikace
11.1.2017 7:28

A to som si myslel, že Android nie je pre Vás len “ jeden typ OS“, ale absolútna priorita. To ste ma teda fakt prekvapili. Už niekoľko rokov tolerujem zúfalé chyby v aplikácii len s vidinou, že „jedného krásneho dňa“ príde nová a teraz toto… Pre mňa absolútne sklamanie!

Streetpunx

Streetpunx

z aplikace
11.1.2017 7:41

Bez aplikace se rozloučíme, na web chodit nebudu. Tož ať se vám daří a díky.

CrOne

CrOne

11.1.2017 8:04

Happy birthday a hlavně ještě dalších 70 let :)

Bruk

Bruk

z aplikace
11.1.2017 8:06

Mišáku, musím se připojit k posledním komentářům, jelikož informace o ukončení aplikace mě dost zarazila. Hlavně vzhledem k dost zásadní informaci z článku viz: „Nemusíte se bát, pro Svět Androida to nebude znamenat žádné změny v negativním slova smyslu“. Tahle věta není tedy vůbec na místě. Je potřeba si uvědomit, že každý člověk, který se nevalí doma v posteli, nemá čas koukat na internet v PC. A kdo má apku v telefonu, je pro něj určitě mnohem dostupnější se ve volné chvíli podívat, jestli nemáte nový článek a případně si ho přečíst.
I já jsem čekal, že pro nový projekt bude připravena nová apk, která případně nabídne možnost zobrazení článků buď ze Svět Androida nebo Svět Zítřka. Zkuste se nad tímto rozhodnutí v celém vašem týmu ještě zamyslet, jestli není nějaká jiná cesta. Chápu, že vše je o nákladech a financích, ale očekávat, že lidé odloží telefony a sednou si k počítači je krok zpět. Nikoliv dopředu. A upřímně, myslet na prohlížeč v telefonu, to rozhodně není řešení. Ne, pokud zakládáte projekt Svět zítřka.

MrZerrix43

MrZerrix43

11.1.2017 8:25

Woow, vaše články jsou fakt TOP. Nic jinýho mě na iternetu tak nebavý jako android a vše kolem něj a taky sem tady každý den :))

Petr Mišák

Petr MišákAdministrátor

11.1.2017 8:29

Aplikace nás netěší o nic víc než vás, bohužel je to ale nevyhnutelné. Než jsme se takto rozhodli vyzkoušeli jsme všechny varianty. Věříme ale, že ten pravý důvod, proč nás již několik let pravidelně navštěvujete, je kvalitní obsah a absence nativní aplikace dokážete překousnout například zástupcem odkazu webu přímo na ploše vašeho telefonu. Náš responzivní web se v mobilu zobrazuje hodně podobně jako v aplikaci a v některých funkcích aplikaci dokonce předčí. Schválně vyzkoušejte.

Pojďme ale aplikaci neřešit, přece jenom tento článek je především o narozeninách a projektu Svět Zítřka https://www.svetzitrka.cz/

ms888

ms888

z aplikace
11.1.2017 8:29

veľa úspechov v novom projekte, len to log
o. prvý pohľad, reklama na vložku v dámskych nohavičkách. bujná fantázia. :-)

sami80

sami80

z aplikace
11.1.2017 9:23

Bruk.. dobře si to napsal
A neslouhlasim, ze i webova verze predci apk, ale opet je to jen muj nazor a verim, ze vyvojar vi co dela ;-)

Vydrysek321

Vydrysek321

z aplikace
11.1.2017 9:28

Já to například překousnout nedokazi jelikož apk umělá stahovat články offline a proto až nebude tak přejdu na jiné servery kde mají články čerstvější i když nemají tak kvalitní není vůbec žádnou aplikaci.

Synus

Synus

11.1.2017 9:29

Gratulace k narozeninám. Do dalších projektů hodně pevných nervů a co nejméně blbců na cestě ;o)

niva177

niva177

11.1.2017 9:56

Pro všechny odborníky co tady bečí, že app končí. Co takhle používat jinou app. Třeba Feedly. Upozorní na nový článek, můžu si tam dát více zdrojů na čtení, ukládat na pozdější přečtení a pod. Všichni jak nehltají články, ale asi vám z nich v hlavě nic nezůstává. A já bych na kafe i šel 😉 Pokud nevadí že vás 3,5 roku čte majitel iPhonů. Ale je pravda tmě na androidu jsem začínal. I na první akci s svět android a jsem byl (Ostrava)

sinco

sinco

11.1.2017 10:13

To to letí, 7 let. Přejí všechno nej a mnoho spokojených čtenářů. Já se mezi ně řadím.

jaranan

jaranan

z aplikace
11.1.2017 11:12

Pozor!
Na Streamu existuje pořad Svět zítřka, tak abyste se nedostali do konfliktu s tamními tvůrci…
Jaranan

uni

uni

11.1.2017 11:27

No dost bojujete s dneškem (viz ty témata s LTE, pam. kartou, UMS, displeje, mechanická tlačítka, LED diody, atd. atd.), co vás stále musíme opravovat a napravovat, ale i tak hodně štěstí s novým projektem. Určo na něj mrknu.

yesbook

yesbook

11.1.2017 11:36

Gratuluju! Neuvěřitelné, jak rychle to letí. Mimochodem, při té příležitosti jsem našel první článek, který jsem tu četl a díky kterému jsem se začal vracet pravidelně.

https://www.svetandroida.cz/solarna-nabijacka-201006/comment-page-1

uni

uni

11.1.2017 11:38

Lidi ser** na fb, to je max dobrý na to, proč to vzniklo (spamování fotografiemi). Člověk tam do nekonečna přepíná na chronologické řazení jak příspěvků tak komentů, jinak to poschovává dle jakéhosi algoritmu kdo ví co a celé to vůbec jako informační nebo nedej bože komunikační kanál nefunguje. G+ je pak zoufalost sama o sobě. Web, web, web, web (a to nejsem Steve Balmer:) ), to je to, oč tu běží. A kloudná notifikace na obsah (RSS, web notification, e-mail přehledy). Ne vše novější je lepší….

Petr Rolf

Petr Rolf

z aplikace
11.1.2017 12:00

Bruk to napsal velice dobře. Vždyť pokrok jde dál, ostatní se spíše snaží o to mít svoji aplikaci a vylepšovat ji. Od toho své chytré telefony přeci i máme, nebo ne? Chodit na web můžete totiž kamkoliv, není to nic výjimečného a nikdy to nebude mít takovou šťávu. Podle mne je to bohužel velký krok zpět.

robertrob

robertrob

z aplikace
11.1.2017 12:07

Mrknu 😜

SeppWinkler

SeppWinkler

11.1.2017 13:22

Všetko naj, veľa šťastia a nech sa darí! :)

Mazec

Mazec

z aplikace
11.1.2017 13:29

Tak jestli to chápu dobře, tak odkaz „svetzitrka.cz“ sdružuje všechny ostatní odkazy z těch nových jednotlivých projektů včetně svetandroida.cz?
Děkuji za odpověď…!
Protože kontrolovat 6 odkazů je celkem zbytečné a zdlouhavé…

Tím spíš nechápu proč vaši aplikaci neprejmenujete na Svět zítřka a do horní nabídky nedáte jednotlivé projekty, na místo toho seznamu Recenze, všechno aplikace atd…. A jedeme dál i s aplikací…

SeppWinkler

SeppWinkler

11.1.2017 13:31

Ozaj, a čo je s Faktužom? Ani pri takejto príležitosti žiadny komentár? Kde zmizol?

RSS (komentáře k článku)