Svatba v androidím stylu? Proč ne!

androids8

Náklonnost k systému Android lze vyjádřit i jinak, než vlastnit nejlepší přístroje na trhu a opěvovat tento skvělý systém v každé diskuzi na internetu. Stačí, aby i vaše partnerka milovala systém Android, a ihned utvoříte pár, který to musí dát vědět světu. A jak? Na svatbě přeci! Andy a Kaylee milují Android a svatba tohoto páru se nesla ve znamení robotího systému. Nejvíce vynikal bezesporu svatební dort, který nepostrádal androidí nevěstu ani ženicha.

androidcake3

V androidím duchu se neslo též svatební menu.

androidcake2

Láska k Androidu obou jedinců není rozhodně náhoda – oba totiž pracují ve firmě, kde se s telefony setkávají denně. Andy u výrobce mobilních zařízení LG a Kaylee u operátora T-Mobile.

Většina z nás nemá to štěstí, aby naše drahá polovička sdílela stejné nadšení z mobilních telefonů. Když se ale dva sejdou, stojí to za to. :)

Máte podobnou zkušenost? Obdaroval vás někdo dortem s motivy systému Android? Jak se vaše drahá polovička staví k vašemu koníčku – mobilním telefonů a systému Android?

zdroj: phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)