Menu

Super Mario Run na Android je za rohem a rovnou s velkou aktualizací

Super Mario Run
Super Mario Run na Android je za rohem a rovnou s velkou aktualizací
Ohodnoťte článek

Po více než čtvrt roce po iOS verzi, se dočkáme i na Androidu. Nintendo konečně oznámilo datum vydání Super Mario Run. Za pár dní už si zahrajeme po celém světě.

Super Mario Run pro Android přijde i s aktualizací 2.0.0

Slavný instalatér se poprvé oficiálně dostává na telefony s Androidem, a to rovnou s velkou aktualizací 2.0.0, která do hry přidává nové postavy ke hraní. Hra vychází z klasické hopsačky, kterou všichni známe, nicméně postavičky utíkají nekonečně dlouho, a to dokud nespadnete do nějaké pasti, nebo vás nepřátelské jednotky nezničí.

Na iOS má hra smíšené recenze, i přes to si ale hru stáhlo více než 78 milionů lidí. U Androidu se dá očekávat ještě větší číslo. Podobný úspěch, jako například u Pokémonů, se ale očekávat nedá, a to už třeba i díky tomu, že zdarma je k dispozici pouze demo pro odzkoušení. Plná hra se odemkne po zaplacení 10 dolarů, to je zhruba 250 Kč.

Nintendo na tento rok plánuje ještě minimálně jednu mobilní verzi své hry. Jako další by měl vyjít oblíbený Animal Crossing. Můžeme tak vidět, jak se Nintendo mění, kdy původně razantně odmítalo vydání mobilních her, nyní plánují vydávat dvě až tři hry ročně.

Super Mario Run
Super Mario Run
Vývojář: Nintendo Co., Ltd.
Cena: Zdarma+

Těšíte se na Super Mario Run?

Zdroj: androidauthority.com.

Komentáře

Moramiki

Moramiki

z aplikace
20.3.2017 13:13

Len mala otazka !!!!Budu tu tie videa aj niekedy fungovat ?Ci to je zbytocne sa o tom bavit????

Pipa

Pipa

z aplikace
20.3.2017 13:25

Vzhledem k tomu, že je příslíbeno že to přestane fungovat kompletně, není potřeba se s tímto zalamovat. :d

RSS (komentáře k článku)