Menu

Nová Star Wars střílečka ještě nevyšla. Hrát už ji ale můžete dnes

Nová Star Wars střílečka s podtitulem Rivals byla spuštěna pro Austrálii a Nový Zéland již v červnu 2017. Poté ale bylo pro zbytek světa ticho, a to až do těchto dnů. Včera se oznámila předběžná registrace, což znamená, že oficiální vydání se blíží. Pokud ale chcete hrát Star Wars Rival již dnes, tak máme řešení.

Novinku Star Wars Rivals můžete hrát ještě před vydáním

Ptáte se, jak se dostat k nové Star Wars hře ještě před jejím vydáním? Stačí kliknout na odkaz ZDE a přihlásit se vaším Google účtem k testování. Po přihlášení stačí několik minut počkat a na Google se vám změní tlačítko z “předběžné registrace” na “instalovat”.

Pokud se tedy do hraní pustíte již dnes, tak vás ve hře čekají souboje známých dvojic, proto i název Rivals. Můžete se těšit třeba na Darth Vadera proti Luke Skywalkerovi, mezi postavami se objevuje většina známých hrdinů ze světa Star Wars, a to i třeba Jyn Erso.

Jde o střílečku, která se točí hlavně kolem krytí. Hrají ji dva hráči proti sobě, každý ovládá jednu postavu. Do zápasu jdete se třemi různými hrdiny, mezi nimi můžete přepínat. V týmu se také objevují klasičtí vojáci, které ale neovládáte. Hra bude i po oficiálním vydání zdarma, musí se ale počítat s dodatečnými nákupy za reálné peníze, které budou platící hráče zvýhodňovat.

Star Wars: Rivals™
Star Wars: Rivals™
Developer: Disney
Price: To be announced

Láká vás tato nová Star Wars střílečka?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Wexter

Tomáš Očadlýgrafik 1

12.1.2018 22:02

Vypadá to dost nezáživně :( škoda.

Pepapa

13.1.2018 7:54

Ahoj za mě velká nuda škoda.

Abkraka_a

AlešA 6

13.1.2018 11:06

Mohlo tam byt vice akce, treba pristat a jit na misto bitvy.. ne skakat primo do prestrelky.. Dale velke minus za otevirani krabicek- zdlouhava epilepticka animace :(
Proc radeji neudelaji port stare hry star wars jedi academy(ta mela kolik 650mb a xxhodin hrani)… neco kde je i pribeh. Dynamika a ne to same dokola menici se pouze kartickama hrdinu… vim ze digitalni postavy rodi krabicky, ale proc treba neporazim bosse ktery drzi postavu v lochu, ja ji zachranim a ziskam do tymu.tyto porody z krabicek a mit 300 postav je opravdu super:(
Kdo se leknul notifikace star wars rivals? xD
Grafika pekna a i hra optimalizovana(telefon se skoro vubec nehreje :D

RSS (komentáře k článku)