Stabilní beta MIUI 12 dorazila na Xiaomi Redmi Note 8 Pro

beta MIUI 12 Redmi Note 8

Na jeden z nejoblíbenějších telefonů střední třídy – Xiaomi Redmi Note 8 Pro dorazila stabilní beta MIUI 12. Jedná se tak o druhou fázi aktualizačního cyklu, což znamená, že jsme o krok blíže získání stabilního systému MIUI 12. Označení aktualizace je MIUI 12.0.0.4 QGGMIXM a má velikost 632 MB.

Stabilní beta MIUI 12 dorazila na Redmi Note 8 Pro

Přestože uživatelé hlásí, že je systém poměrně stabilní nedoporučujeme jeho instalaci na váš primární telefon. Mohou se totiž objevit neočekávané chyby či pády aplikací, což se zpravidla stane v nejméně vhodný okamžik. Jako další dostanou tuto betu nejspíše telefony Redmi Note 7 a Poco F1.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro v akci

Co se týče novinek, je zde spoustu nových funkcí. Skvěle vypadá například Dark Mode 2.0. Ten automaticky zatmavuje nejen tapety, ale také upravuje písmo tak, aby bylo lépe čitelné. Mezi další vizuální prvky, které stojí za zmínku jsou určitě nové živé tapety z vesmíru. K dispozici je také nový Always-on displej či malá plovoucí okna, která vám umožní nechat otevřené malé náhledy aplikací. Vylepšena byla také správa soukromí a těšit se můžeme i na nová gesta.

Těšíte se na MIUI 12?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)