Menu

Společnost Razer do konce roku představí mobilní zařízení pro hráče

Herní společnost Razer do konce roku představí mobilní zařízení, které bude určeno pro hráče. Potvrdil to přímo CEO společnosti v rozhovoru pro server CNBC. Končí tak dlouhé spekulace o tom, jestli na něčem Razer pracuje. Obzvlášť po koupi společnosti Nextbit se spekulace objevovaly pravidelně.

Společnost Razer by již brzy měla ukázat nové zařízení

Tato společnost je známá hlavně v herním světě, vyrábí různé herní příslušenství jako jsou myši, klávesnice, sluchátka atd. V posledních letech se Razer pustil také do výroby prémiových notebooků. A brzy se značka rozšíří i na mobilní zařízení, které by opět mělo být určené hlavně pro hráče. V minulém roce Razer koupil výrobce Nextbit, což ihned vyvolalo spekulace, že společnost uvede své vlastní mobilní zařízení.

 

Momentálně není jasné, jestli se bude jednat o telefon, tablet, nebo hybrid herní konzole podobně jako třeba Nvidia Shield Portable. V minulosti už společnost představila Razer Switchblade, který měl nejblíže právě k Shield Portable od Nvidia. Jenže tohle mobilní zařízení Razeru nikdy nemělo vzniknout, šlo pouze o koncept, se kterým se společnost pochlubila. Můžete ho vidět výše na fotkách.

Těšíte se na mobilní zařízení, které je zaměřené na hráče? Nebo vám na hraní stačí mobily či tablety?

Zdroj: phandroid.com

 

Komentáře

White_nigga

White Nigga 0

24.9.2017 21:21

Takové herní zařízení bude rozhodně skvělé. Díky těmto strojům se bude telefonu vybíjet méně baterie a bude použitelný delší dobu. Osobně jsem využíval PSP díky jeho nízké ceně a kompatibilitě. Pokud-li bude tento přístroj levný (do 5,000,-) tak tomu rozhodně dám 10/10

Yesbook

yesbook 0

24.9.2017 23:16

@WhiteNigga Nevím, mě to přijde trochu zbytečné. Tuhle funkci velmi dobře dokáže vykonat Switch, kterému jsou některé hry opravdu dobře přizpůsobené, nemluvě o skvělých titulech aktuálních (Zelda, Splatoon 2, Overcooked, LEGO Worlds…) nebo těch, které jsou na cestě (Super Mario Odyssey, Xenoblade 2, RE Revelations, DOOM…).

Martin P.

25.9.2017 8:07

@yesbook Jenže Nitendo , Zelda, FinanFantasy a pod… je v našich končinách naprosto minoritní záležitost. Stejně jako whitenigva zmíněná PSP, ten Switch, Wii a jiné.

Ono nejde jen o zařízení, ale o obsah . A v Evropě toho moc s manga\anime asijským obsahem prodeje nevykouzlíte. Proto jestli vsadí na Android dopadnou lépe než Nitendo, Sony či Sega a spol…

Martin P.

25.9.2017 8:10

Uvidíme od Razeru to hlevně bude velice drahá záležitost. Opčekával bvych cenu okolo velkého iPadu. Takže je možné, že jim vypálí rybník dřive třetí generace tabletu nV Shield.

Samotná nevýhoda Razeru je v tom, že progaming ze kterého těží , mobilní platformu a konzole prakticky proti PC segmentu míjí.

Uni

uni -72

25.9.2017 8:20

Martin P.: Neřekla nVidie, že nástupce nepřipravuje?

Problém Switche je cena, cena za hru. 1500,- za v zásadě mobilní hraní? WTF?

Martin P.

25.9.2017 12:23

@ uni 25.9.2017 8:20 :… Nemyslím že by Switch měl úspěch v Evropě i kdyby stála Zelda 15€-20€

RSS (komentáře k článku)