Společnost Razer do konce roku představí mobilní zařízení pro hráče

spolecnost razer switchblade

Herní společnost Razer do konce roku představí mobilní zařízení, které bude určeno pro hráče. Potvrdil to přímo CEO společnosti v rozhovoru pro server CNBC. Končí tak dlouhé spekulace o tom, jestli na něčem Razer pracuje. Obzvlášť po koupi společnosti Nextbit se spekulace objevovaly pravidelně.

Společnost Razer by již brzy měla ukázat nové zařízení

Tato společnost je známá hlavně v herním světě, vyrábí různé herní příslušenství jako jsou myši, klávesnice, sluchátka atd. V posledních letech se Razer pustil také do výroby prémiových notebooků. A brzy se značka rozšíří i na mobilní zařízení, které by opět mělo být určené hlavně pro hráče. V minulém roce Razer koupil výrobce Nextbit, což ihned vyvolalo spekulace, že společnost uvede své vlastní mobilní zařízení.

 

Momentálně není jasné, jestli se bude jednat o telefon, tablet, nebo hybrid herní konzole podobně jako třeba Nvidia Shield Portable. V minulosti už společnost představila Razer Switchblade, který měl nejblíže právě k Shield Portable od Nvidia. Jenže tohle mobilní zařízení Razeru nikdy nemělo vzniknout, šlo pouze o koncept, se kterým se společnost pochlubila. Můžete ho vidět výše na fotkách.

Těšíte se na mobilní zařízení, které je zaměřené na hráče? Nebo vám na hraní stačí mobily či tablety?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)