Splash Cars: obarvěte svět v zajímavé závodní hře

splash cars titul

Dobrých her na Android není nikdy dost, a tak vítáme každou zajímavou novinku v Google Play. O naši pozornost si tentokrát řeklo herní vývojářské studio Craneballs, které stojí například za velmi úspěšnou sérií akčních her pro mobilní zařízení Overkill. Jejich novinka nesoucí název Splash Cars je však z poněkud jiného soudku.

splash cars 3

Ve hře s povedenou grafikou se ujmete ovládání autíčka, na které shlížíte z ptačí perspektivy a jezdíte po městě, přičemž vaše auto vrací šedému městu barvy. Aby to nebylo tak jednoduché, ve hře se setkáte také s policisty, kteří se pustí do vašeho pronásledování ihned, jak se k nim přiblížíte, a budou při tom plně odhodlaní vás zničit.

Po městě se také potloukají nákladní automobily, které mění vámi obarvené okolí zpět na šedé. Pokud se vám však podaří dostat k těmto náklaďákům dostatečně blízko a postříkat je barvou, přidají se na vaši stranu. Ve hře je přítomen také ukazatel paliva a na mapě pak rozesety kanystry s ním, které budete muset také sbírat, nebo se vaše auto zastaví.

Splash Cars – Official Trailer [HD] by Craneballs (iOS & Google Play game)

Splash Cars - Official Trailer [HD] by Craneballs (iOS & Google Play game)

Hru Splash Cars již můžete stáhnout z Google Play, a to zdarma. Nachází se v ní však mikrotransakce, prostřednictvím kterých je financována. Ze současných přibližně 750 hodnocení si pak hra vysloužila výborné hodnocení 4,5 hvězdy.

Splash Cars
Splash Cars

Zaujala vás hra Splash Cars?

Zdroj: AndroidAuthority.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)