Spekulace: skrývá se Samsung Galaxy S5 pod označením SM-G900F?

Koncept Samsungu Galaxy S5

Jak se blíží představení nové vlajkové lodi společnosti Samsung, množí se také spekulace o tom, jak bude tento přístroj vybaven. Dnes se na internetu objevil další uniklý záznam z benchmarku, tentokrát z populárního AnTuTu. Podle zdroje si je tým kolem AnTuTu téměř jistý, že se jedná o mezinárodní variantu připravovaného Samsungu Galaxy S5. Podle dříve uniklých specifikací to ale vypadá, že se jedná buďto o testovací prototyp anebo nebude nový vlajkový model jihokorejského Samsungu vybaven tak, jak se předpokládalo.

Pokud vás spekulace ohledně telefonu Samsung Galaxy S5 zajímají, čtěte také:

Samsung Galaxy S5 bude patrně představen koncem února na MWC
Přijde Samsung Galaxy S5 s LCD-PLS místo SuperAMOLEDu?
Spekulace: skrývá se pod kódem SM-G900S Samsung Galaxy S5?

SM-G900F AnTuTu

Podle uniklých specifikací z AnTuTu benchmarku má zařízení s kódovým označením SM-G900F displej s rozlišením 1 920 x 1 080 obrazových bodů, je ale možné, že 2K panel, který je očekáván, ještě není připraven. O chod by se mohl starat čtyřjádrový Snapdragon 800 (MSM8974AC) s taktem 2,5 GHz pro každé jádro. Ten je zatím použit jen u telefonu Gionee Elife E7, o kterém jsme vás informovali zde. Dále můžeme zmínit 3GB operační paměti, zadní fotoaparát s rozlišením 16 Mpx, pravděpodobně s technologií ISOCELL. Ta by měla zajistit lepší výsledky za zhoršených světelných podmínek. Na přední straně potom najdeme 2 Mpx kameru. Vnitřní paměť má velikost 32 GB.

Samsung Galaxy S5 by měl na trh přijít s Androidem 4.4 KitKat a grafickou nadstavbou TouchWiz. Zdali se tyto spekulace, alespoň trochu přiblíží realitě, se dozvíme pravděpodobně v únoru na MWC v Barceloně.

 

Zdroj: SamMobile

Filip Valtr
O Autorovi - Filip Valtr

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)