Soutěž: vyhrajte cool kvadrokoptéru AR.Drone

Soutez AR.Drone

Těm z Vás, kteří pravidelně sledujete tento web, jistě nemusím kvadrokoptéru AR.Drone dlouze představovat. Už jsme si o tomhle cool zařízení, které Vám dovolí ovládnout vzdušný prostor pomocí Androidu, řekli mnoho. V tomto článku jsme si ukázali, co je to AR.Drone, a v tomto článku jsme si pro změnu ukázali, jak si ho vytunit k obrazu svému. Díky Vašim ohlasům v komentářích pod články víme, že zájem o tuto cool hračku je obrovský a jediný důvod, proč jste si ji ještě nepořídili, je její větší (i když opodstatněná) cena.

Do České republiky AR.Drone výhradně dováží společnost ProfiTecGroup s.r.o., která pravidelně navštěvuje i tento web a rozhodla se vyslyšet Vaše žádosti a udělat Vám předčasné Vánoce v podobě soutěže o kvadrokoptéru AR.Drone. Máte radost?

O co hrajeme?

Hrajeme o létající AR.Drone se čtyřmi rotory, který můžete ovládat pomocí svého chytrého telefonu nebo tabletu. Stačí, když tato zařízení bude pohánět jeden z operačních systémů Android, iOS, Bada nebo Symbian. Podrobný přehled podporovaných zařízení najdete na www.parrot-ardrone.cz. Pokud toho chcete zjistit o AR.Drone více, přečtěte si náš článek “Kvadrokoptéra AR.Drone, ovládněte vzduch skrz svého Androida”.

P10105191

AR.Drone: Piloting now possible on Android™

AR.Drone: Piloting now possible on Android™

Jak se zapojit do soutěže?

Je to velmi jednoduché, stačí odpovědět na tři velmi jednoduché otázky, ke kterým Vám navíc budeme poskytovat na našich sociálních sítích (Twiter, Facebook, Google+) drobnou nápovědu.  Ten, kdo odpoví na všechny otázky správně a navíc bude jako tisící v pořadí, dostane pod stromeček tuto cool hračku v podobě kvadrokoptéry AR.Drone, kterou vyrábí společnost Parrot.

Soutěž trvá minimálně týden, začíná dnes 5. 12. 2011 v 15:00 a končí 11. 12. 2011 ve 23:59, nebo do té doby, dokud nebude znám výherce. Vyhlášení vítěze proběhne následující týden po ukončení soutěže.

 

Soutěž ukončena

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (23)