Soutěž o Nexus 7 pro prémium uživatele: Odpověz a vyhraj skvělý tablet

nexus-7

Být prémium uživatel našeho portálu se rozhodně vyplatí – a nyní ještě více! Nexus 7 totiž darujeme jednomu z našich věrných čtenářů, který odpoví na naše otázky a bude mít notnou dávku štěstí. Jste prémium uživatel? Chcete Nexus 7? Tak směle do toho.

K účasti v soutěži stačí vyplnit své jméno, kontaktní e-mail a zodpovědět 5 soutěžních otázek. Vyhrát tedy může opravdu každý prémium uživatel. Šance na výhru je navíc mnohonásobně vyšší, neboť se soutěže smí zúčastnit pouze prémioví uživatelé.

Soutěž probíhá v termínu 29. 3. – 14. 4. 2013 23:59.

O co soutěžíme?

Google Nexus 7 16 GB v hodnotě 6 000 Kč 

nexus7

Tablet od Googlu způsobil na trhu androidích přístrojů lidově řečeno poprask. Další z řady Nexusů totiž nabídl skvělou výbavu a vysoký výkon za bezkonkurenční cenu. Úhlopříčka displeje 7 palců se stala velmi oblíbenou, Nexus 7 navíc skrývá ve svých útrobách velmi rychlý čtyřjádrový procesor Tegra 3, který nabídne vynikající výkon a kromě přehrávání HD videa si poradí i s nejnáročnějšími hrami. Slovíčko Nexus v názvu pak značí, že o tento tablet bude dobře postaráno i po stránce softwaru a bude vybaven vždy tou nejnovější verzí systému Android, kterou připraví samotný Google. Výrobcem “železa” se stala společnost Asus, která má s tablety mnoho zkušeností, což se promítne ve skvělém dílenském zpracování. Kompaktní rozměry, skvělý výkon a nejnovější verze systému Android? To je Nexus 7.

Soutěžní otázky

[restrict paid=true]

[/restrict]

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěž se koná v termínu 29. 3. – 14. 4. 2013 23:59.
  3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  4. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerován jeden výherce, kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Prémium účty – buďte nám blíž!

Chcete se podílet na chodu portálu Svět Androida? Být členem VIP skupiny? Stvořili jsme pro vás tzv. prémium účty, díky kterým budou tyto podmínky splněny do puntíku. Díky vaší důvěře a podpoře vám nabídneme pocit být blíž naší redakci a cítit se zde na portálu jako doma. Buďte elitou na našem webu, pořiďte si prémium účet.

Velkou výhodou je, že vše, na co jste byli doposud zvyklí, zůstává. Je tedy jen na vás, zdali se rozhodnete podpořit tento projekt a zapojíte se do VIP Android komunity. Pevně věříme, že ano a těšíme se na vás.

Vyhody premium

Soutěž probíhá v termínu 29. 3. – 14. 4. 2013 23:59.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (79)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek