Menu

Aplikace SMS Jízdenka přechází na open-source

Cestování v neznámých městech není mnohdy hračkou a problémem může být zejména doprava. Pokud se vám již nechce hledat automaty na papírové jízdenky, poslouží skvěle SMS jízdenky, které lze pohodlně objednat z mobilního telefonu. Jak si ale pamatovat znění SMS, když se v každém městě liší? Na pomoc přichází skvělá aplikace SMS jízdenka od českých autorů, která za vás zařídí jízdenky v největších českých i slovenských městech. Nákup jízdenky v této aplikaci vás navíc nestojí o nic víc než běžné odeslání SMS. Aplikace SMS Jízdenka nyní prochází velmi důležitou změnou – stává se z ní totiž open-source, což znamená uvolnění zdrojového kódu pro každého.

SMS jízdenka

Open-source aplikace SMS Jízdenka ocení především uživatelé, kteří se zabývají či živí programováním. Patříte mezi ně také? Pak se můžete zapojit do naší programátorské soutěže a vyhrát 50 tisíc korun.

zdroj: mDevCamp

 

Komentáře

dusan70

z aplikace
29.6.2015 11:34

chtělo by to větší rozsah.i menší města

Substance242

Substance242

29.6.2015 14:43

RT @MurielBink:
Kontroluje vás revizor. Děláte, že hledáte sms jízdenku, ale ve skutečnosti zapínáte apku na běh. Přece nepoběžíte zbytečně.

jakwubecnevedejkdosem

29.6.2015 15:27

Doufám, že to někdo přeprogramuje tak, abych měl jízdenky zadarmo :)

jouda

jouda

29.6.2015 16:40

Proto je tam zpozdeni 2 minuty od objednani. Revizor koukne na hodinky potom na zacatek platnosti jizdenky a mate smulu.

SeppWinkler

SeppWinkler

30.6.2015 13:40

Mohli by to doplniť aj o SMS parkovné, aby na to bola jedna apka. Inak pekná a užitočná aplikácia.

RSS (komentáře k článku)