Aplikace SMS Jízdenka přechází na open-source

SMS jízdenka opensource

Cestování v neznámých městech není mnohdy hračkou a problémem může být zejména doprava. Pokud se vám již nechce hledat automaty na papírové jízdenky, poslouží skvěle SMS jízdenky, které lze pohodlně objednat z mobilního telefonu. Jak si ale pamatovat znění SMS, když se v každém městě liší? Na pomoc přichází skvělá aplikace SMS jízdenka od českých autorů, která za vás zařídí jízdenky v největších českých i slovenských městech. Nákup jízdenky v této aplikaci vás navíc nestojí o nic víc než běžné odeslání SMS. Aplikace SMS Jízdenka nyní prochází velmi důležitou změnou – stává se z ní totiž open-source, což znamená uvolnění zdrojového kódu pro každého.

SMS jízdenka

Open-source aplikace SMS Jízdenka ocení především uživatelé, kteří se zabývají či živí programováním. Patříte mezi ně také? Pak se můžete zapojit do naší programátorské soutěže a vyhrát 50 tisíc korun.

zdroj: mDevCamp

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikaci Svět Androida

Proč (ne)vypnout aplikaci Svět Androida?

Články Petr Mišák Petr Mišák
6 min. uložit na později
image00

Vyvíjíme pro Android – úvod

Návody Tomáš Kypta Tomáš Kypta
10 min. uložit na později

Komentáře (5)