Menu

Siswoo R9 Darkmoon – čínské monstrum se dvěma displeji

Koncept telefonu se dvěma displeji není žádnou novinkou, testovali jsme pro vás například YotaPhone, který pochází z dílen ruské společnosti. Tento koncept spojuje klasický IPS panel na přední straně telefonu a úsporný e-ink na zadní straně, který slouží například pro čtení elektronických knih. O YotaPhonu se nyní příliš nemluví, koncept ale žije dále. Postará se o to čínská společnost Siswoo (kterou jsme mimochodem mohli vidět v MWC v Barceloně a telefony nejsou vůbec špatné) se svým telefonem Siswoo R9 Darkmoon. Tento přístroj disponuje 5,5″ Full HD IPS displejem na přední straně, který je doplněn právě 5″ e-ink displejem s rozlišením 960×540 pixelů na straně zadní. Oba displeje přitom kryje tvrzené sklo Gorilla Glass ve verzi 3, o pohon se pak stará osmijádrový čip MediaTek MT6752, který je doplněn 3GB RAM pamětí a 32GB vnitřním úložištěm. Zklamáním rozhodně není ani baterie s kapacitou 3000 mAh, 13MPx fotoaparát či NFC, podpora bezdrátového nabíjení, Dual SIM a LTE konektivita. Siswoo R9 Darkmoon na tom tedy není vůbec špatně ani po celkové stránce hardwaru a výkonu.

Siswoo-R9-Darkmoon

Ani konstrukce nevypadá vůbec špatně, její dominantou je kovový rámeček, který vypadá velmi dobře. Zadní displej, i podle prezentačního videa, slouží především ke čtení elektronických knih. Je totiž o poznání úspornější, čitelnější na slunci a šetrnější k očím. Bohužel prozatím neznáme cenu přístroje Siswoo R9 Darkmoon, ale doufáme, že po vzoru ostatních čínských telefonů nebude nikterak vysoká.

Zajímají vás čínské telefony a chcete si některé vyzkoušet naživo? Pak neváhejte a registrujte se na Alza Android RoadShow 2015.

zdroj: androidheadlines.com

 

RSS (komentáře k článku)