Menu

Česká RPG střílečka Shadowgun Legends vychází v březnu. Známe přesné datum

Minulý týden jsme informovali, že očekávaná česká mobilní hra Shadowgun Legends už je k dispozici v předběžné registraci na Google Play. To značilo, že vydání je blízko. A skutečně tomu tak bylo. Dnes už známe oficiální vydání tohoto mixu RPG a FPS.

Shadowgun Legends oficiálně vychází 22. března

Samotní vývojáři z brněnského studia Madfinger Games tvrdí, že jde o další generaci mobilních her. “Shadowgun Legends je největší mobilní hra s unikátním systémem odměn pro nejlepší hráče,” říká generální ředitel Marek Rabas. “Poprvé budou moct PC a konzoloví hráči zažít stejný zážitek z hraní i na telefonu,” dodal.

Hra vychází již 22. března 2018. Už nyní se ale můžete předběžně registrovat, kromě upozornění na vydání hry, také dále dostanete speciální odměny.

Jako noví Shadowgun rekruti budou hráči bojovat s mimozemskou hrozbou, známou jako Torment. Ta postupuje celou galaxií a ničí vše, co ji přijde do cesty. Hra nabízí příběhovou kampaň, kooperativní i kompetitivní multiplayer, sociální prvky apod. Zkrátka hráče zabaví na dlouhou dobu. Tvůrci mají i dlouhodobý plán, jak hru udržovat aktualizovanou.

SHADOWGUN LEGENDS
SHADOWGUN LEGENDS
Developer: MADFINGER Games
Price: Free+

Máte v plánu hrát Shadowgun Legends?

Zdroj: TZ 

 

Komentáře

M0B1L3-G4M3R

M0B1L3-G4M3R 0

14.3.2018 20:13

Už tři měsíce to hraju, je to fakticky super, perfektní podpora (feedback). Ryzí střílečka. A ještě Česká🇨🇿😍

Douby

Jiří Doubravský -3

15.3.2018 11:31

M0B1L3 Tak má příměs RPG nebo je to “ryzí střílečka” ?

RSS (komentáře k článku)